Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jaký mate kapesný?:)


Frozen Bee

Recommended Posts

  • 5 weeks later...
  • Odpovědi 214
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Problem je v tom, ze mod chcipat nema a mod curak neni nikdy, kdezto pokud je user zlodej a okrada vlastni rodinu, tak nic jineho, nez curak neni.

Ale taky bych si nedovolil mu rict, aby chcipl - to je vazne moc a pokud mi to nekdy posles, tak mas ban a po drzce.

Anonymous: Maš 100% pravdu, takový člověk se nedá nazvat jinak než čůrák a to si mylím, že jseš ještě hodně slušnej člověk. Jinak říkat někomu ať chcípne .... jsme snad zvířata, nebo kde to jsme? To je vážně hodně ubohý a takový blb by potřeboval rozbít ciferník....

BTW: k topiku - kapesný nedostávam, rodiče mi dávají něco na knížku ze které zatím nemůžu vybírat, protože je nastavená na určitý peněžní obnos ( až ho dosáhne může se začít vybírat ). Ale jsem naprosto v pohodě, peníze nikomu nekradu. Oblečení, jídlo, mhd mi rodiče platí. Jinak kdybych dostával kapesný, nijak bych je asi nevyužíval...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od rodičů 300,-kč/týden a chodím na brigády cca.100-120,-kč/hod (nepište PM neřeknu kam chodim :D)

My to víme,chodíš na 13ctku ...

mmch. já kapesný nedostávám,nepotřebuju je a ani nechci.A když,tak si za ně koupim něco užitečnýho,ale do toho vám je už prd :P

//pro tebe-opakovanej vtip není vtipem ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
9100 tejdne vejplata s tim ze 3900 tejdne bydleni +- 1000 jidlo +- 2000 telefon plus +-1000 sracky kolem.. coz je +- 1200 tejdne mno.. setrim ted na vanoce tak si ani moc nekupuju pro sebe:)

PS: + sestry vyplata tejdeni cca 8500 s tim ze se delime o najem jidlo atd.. takze mi zbyde nekdy i vic:)

Mefisto co mas za skolu a kde pracujes za 9100?

Jinak prachy nedostavam nedostaval dostavat nebudu, jen z brigad mam prachy :(((

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za jídlo zaplatím docela hodně. Kapesné nedostávám ,zatím ho nepotřebuji..

Peníze utrácím jen ,když je vydělám. Za svátky něco dostanu,ale jen tak to nechci peníze od rodiny dostávat. To raději od státu ,než od rodiny..Necítím se potom jako chlap.. Nic ve zlém

Jako malí chlapec jsem kapesné dostával A POŘÁD MĚ TO NEŠLO NA ROZUM..

(ale,po včerejším třepání papíru s grafy pana primátora Béma v televizi bych si koupil nejraději credits do tramvajenky na celí rok a upnul si opasek)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mefisto co mas za skolu a kde pracujes za 9100?

Jinak prachy nedostavam nedostaval dostavat nebudu, jen z brigad mam prachy :(((

skolu dodelavam a pracoval sem v te dobe ve fastfoodu za minimalni mzdu.. uz tam nedelam (do tejdne zase zacnu:D)... ted delam v klubu.. a za skolu tady v irsku se dostavaj penize jako podpora studentum takze mam plus penize navic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu