Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jaký mate kapesný?:)


Frozen Bee

Recommended Posts

  • Odpovědi 214
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

mno já mam 400 na mesic+400 na svaciny na mesic + 600 na kartu na obed na mesic,200 na kredit na mesic ae za svaciny dycky utratim tak 100 :D a kupuju je z karty (stejne se nazeru radsi doma nez na skolnich obedech) a 200 si dycky schovam ja moc nevolam takze mi na utratu zbejva nakejch 900 na mesic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Většina prací po internetu je podvod, protože musíte zaplatit na začátek 500kč a nic vám nepřijde. Nejlepší je se poptat u firem pracující s grafikou. Kámoš takhle vydělává 10 000 a pracuje si kdy chce a hlavně doma.

O to právě jde! Nesedět doma na prdeli, ale poptat se někde, zjistit si info, začít něco. Jenže spousta lidí si myslí, že jim nabídka spadne sama do klína a pak si stěžují, že nemůžou najít brigádu a nemaj ani korunu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

200 korun na měsíc. Nemam nijak chudý rodiče, stačí mi to, věci, co potřebuju (tramvajenka, oblečení, obědy, kredit do mobilu - moc toho neporovolám) mi koupí, i když v poslední době je nemálo věcí, o který docela stojim (např. dělám historickej šerm, takže kostým a zbroj, ale i další věci) a navíc je mi 15, takže si zkusim najít ňákou brigádu.

Jinak - nechápu ty, co dostávaj' každej tejden dvě stovky a ještě si na to stěžujou... :shock: Jasně, peníze jsou fajn a nikdy jich neni dost, ale takhle vyžírat rodiče by mi bylo trapný :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja myslim, ze will je naopak dobry rodic, narozdil od vetsiny rodicu clenu fora zde.

A to ta holka jeste mozna dostava hodne ..

Jo a ted se vsici divte - asi je pouze z normalni rodiny, narozdil od VETSINY z vas.. Co tu ctu, to je fakt moc. Ale hold je jina doba. Dnes dite/mladistvi pracovat nemusi, staci vysavat rodice, ze..

fko, boze, tak proc to sem pises, kdyz jsi vlastne nic nerekl? Kdyz nemuzes sdelit kolik, tak to nepis ne? Ty mas kapesny s rodici podlozene nejakou smlouvou? Brigada asi nebude kapesne, ze.. Myslim, ze jsi se chtel pouze touto zvlastnosti vytahnout. Ne, vazne neni bezne zakazovat zamestnancovi/partnerovi sdelovat a uverejnovat platebni podminky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam 1000 na mesic,pak kdyz nekam jdu tak treba v patek dostanu 300 kila a v sobotu 200,pak denne stravenky na jidlo a 50 na svacinu,tata mi kupuje krabky,ale kdyz neco chci tak si na to musim vydelat sam takze brigadky,ale nestezuju si mam to vpoho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Anonymous_: Přeci jenom 50kč je na 15 letou slečnu docela málo, pokud už nemá přítele. Jinak máš ale pravdu v tom, že to je na druhou stranu hodně dobrý.

Pokud bude chtít peníze, tak si prostě najde brigádu (momentálně je ale krize, takže je to horší) a pochopí hodnotu peněz, navíc jí to naučí samostatnosti a tak Will (nebo kdokoliv jiný) mít strach, že jí bude muset živit až do své smrti :D

Znám spoustu lidí co rodiče využívají, když něco dostanou, tak to za chvilku zahodí a nebo pravý opak - nic nedostávají, ale makat za nic na světě nebudou. Myslí si, že jakmile dokončí "učňák", tak po nich půjde celý svět :)

Mě bude pozítří 18 let, s kámošema slavím už zítra, a pří mé spotřebě alkoholu je 500kč měsíčně opravdu málo :D jsem ale rád, že mám příjem i od jinud. Víc si těch peněz vážím a líp s nima hospodařím.

V 15, pokud jeste chodi na ZS, je 50Kc vice nez dost. Vice imho nepotrebuje. Pokud samozrejme potrebuje veci do skoly atp. mela by to dostavat mimo kapesne :)

Holka v 15 by urcite nemela chlastat tolik, ze by spotreba alkoholu byla za 500 mesicne, takze je zcela logicke, ze ty mas vetsi spotrebu..

btw.. 500Kc je jeste dobre, ja mam spotrebu alkoholu uz v tisicich. A to jsem pred 17 rokem ani opily nikdy nebyl.. ted po 18? skoda slov xD Letni brigady me vzdy nastesti uzivily po cely rok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dostává pade a co si vydělá po brigádách si může během roku utratit jak chce......myslím že když si přes léto vydělá 6-10 litrů může si za to koupit kdy chce co chce......stejně si někdy myslím, že si peněz stejně moc neváží (i když se tímhle o to snažím)........nikdy by mě nenapadlo abych někde tři hodiny myl nádobí a pak to prožral během čtvrt hodiny v cukrárně.... :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

f-ko, promiň,ale jsi k smíchu a vůbec nechápu , na co si tu hraješ .. pokud si dobře vzpomínám, není to ani rok , co jsi tu všude brečel, jaký jsi chudáček, že chodíš po operacích apod. a každý tě tu litoval . Teď tu píšeš s nosem nahoru a vytváříš si tu (haha) respekt ? prober se ..

jinak .. měsíční kapesné plus mínus autobus 1000,- jinak dělám instruktora na lyžích o víkendech a volnu ... tam se panečku točí peníze, takové jarní prázdniny , co teď měli pražáci, to je hotový zlatý důl :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu