Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

FLASHnutý XBOX360 a XBOX Live


saberrider

Otázka

12 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Tak to je super. A jak to udělat aby na mě v MS nepřišli? A co by se stalo, kdyby na mě přišli?

jak uz tady nekdo psal,hlavne muzou pirjit na to ze mas flash pokud budes mit napr starej stealth a na to pridou pokud budes hlavne neco hrat po xbl...a pokud na to pridou,tak ti zabanujou konzoli a ses v riti,nejsem si jistej ale mozna uz dneska flasheri umej unbanovat konzoli,ale nevim to jiste

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Takže jestli tomu dobře rozumím, tak když v XBOXu nebudu mít žádnou hru, tak se můžu klidně bez problému na XBOX live připojit a stahovat a nepřijdou na mě. Pokud budu chtít hrát vypálené hry(což hrát nechci:-) tak na mě můžou přijít a budu v řiti:-) Správně?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Takže jestli tomu dobře rozumím, tak když v XBOXu nebudu mít žádnou hru, tak se můžu klidně bez problému na XBOX live připojit a stahovat a nepřijdou na mě. Pokud budu chtít hrát vypálené hry(což hrát nechci:-) tak na mě můžou přijít a budu v řiti:-) Správně?

JJ presne tak a kdyz nechces hrat paleny hry tak naco FLASH ?? Tedy pokud je nechces hrat multak ... a hrat jen ORIGO po Live a paleny singl nebo jak to myslis ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Takže jestli tomu dobře rozumím, tak když v XBOXu nebudu mít žádnou hru, tak se můžu klidně bez problému na XBOX live připojit a stahovat a nepřijdou na mě. Pokud budu chtít hrát vypálené hry(což hrát nechci:-) tak na mě můžou přijít a budu v řiti:-) Správně?

no ...taky můžou ti dát ban že máš starší upravenej FW v mechanice(CCA rok)

jinak LOCK ta takové otázky je topic pro začátečníky ... odkaz v moje popise ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu