Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Pokemon na PSP nejde!!


frajer252

Otázka

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Prave na rovnakom FW hram pokemon gold :psp: A aby ti niekto mohol poradit, mohol by si napisat CO ti nejde ;) Jedna vec co mi napada je ze pouzivas gbc emu na gba hry alebo naopak(nvm ako je to so spatnou kompatibilitou pri emulatoroch) + napis aky mas emulator a aku hru sa pokusas hrat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Prave na rovnakom FW hram pokemon gold :psp: A aby ti niekto mohol poradit, mohol by si napisat CO ti nejde ;) Jedna vec co mi napada je ze pouzivas gbc emu na gba hry alebo naopak(nvm ako je to so spatnou kompatibilitou pri emulatoroch) + napis aky mas emulator a aku hru sa pokusas hrat :)

j to taky uvazoval jsem jen o GBA.

A halvne ejstli do PSP davas vubec romky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nene a ty ROMKY tam fakt asi nestrkam...jako co tim myslíš ROM??jako hra?:D

EDIT:Tak jako jo našel jsem to stahl jsem si ten emulator od Guda....pak dal tovnitř tu hru...pak jsem to chtěl spustit a v emulatorovi mi to tu hru našlo ale nevim jak to spustit....porad mi prosííím

EDIT:AAAAAAAAA Už to spustím ale je nějak ta hra lagerska ?:D spustím jí a dostanu se jen do menu :DD: když dám new game tak mě to zas hodí no menu a takhle furt furt do kola :D co s tim ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nene a ty ROMKY tam fakt asi nestrkam...jako co tim myslíš ROM??jako hra?:D

EDIT:Tak jako jo našel jsem to stahl jsem si ten emulator od Guda....pak dal tovnitř tu hru...pak jsem to chtěl spustit a v emulatorovi mi to tu hru našlo ale nevim jak to spustit....porad mi prosííím

EDIT:AAAAAAAAA Už to spustím ale je nějak ta hra lagerska ?:D spustím jí a dostanu se jen do menu :DD: když dám new game tak mě to zas hodí no menu a takhle furt furt do kola :D co s tim ?

Vysvetlní mas na PM xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu