Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Koupit ci nekoupit?


Guest Anonymous

Otázka

Guest Anonymous

Chcel by som si kupit psp mam par otazok

1.Mozem si zohnat psp aj 2,00 pripadne 1,52,mam k nej pristup,ale pocul som ze nove hry chcu update takze mam si kupit s 2,00 alebo rovno s 2,60 potom update na 3,00,proste ci ma zmysel zobrat 2,00?

2.Ked si svoje psp regnem na yourpsp.com budem dostavat vseliake darceky???

3.Je psp dobra investicia do buducna,akoze ci nevide koncom roka napr psp2

4.Su hry na maxime kvality alebo este vyvojari maju co zlepsovat???

5.Ked budem mat firmware 2,60 tak budem moct spustat v psp programy ktore vytvoril niekto iny ako niesu official sony alebo kupene???

6.Ako ste vy spokojny s psp?Niektory sa stazuju,niektory ho chvalia

7.Ako je to teda s lcd,som si cital temu death pixely a k nicomu som sa nedopracoval teda ak mam na psp deathpixel tak my vamenia cele PSP???

8.Ked mam mobil k750i s 1giga sandisk kartou budem si tu kartu moct bez formatovania vymienat medzi PSP a mobilom???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

18 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

1. Pokud máš hodně peněz a chceš hrát výhradně origo, tak si kup klidně 2.60, nejnovější hry opravdu vyžadují fw 2.00 a vyšší. Jinak si budeš muset prozatím vystačit s tou cca stovkou ISO her :twisted:

2. Dostaneš dáreček, který aktuálně nabízejí, jestli i něco v budoucnu, to nikdo neví. Možná pošlou nějakou tu pozornost, spíše ale reklamního charakteru.

3. PSP2 se v nejbližších cca 4 letech určitě nedočkáš. Nechápu, kdo šíří takové bláboly - jakoby někteří neznali časové rozestupy mezi PSX, PS2 a PS3. Proč by to mělo být u PSP jinak? :?

4. Hry jsou na samém začátku. Na max. kvalitu si musíš ještě minimálně dva roky počkat.

5. Jenom některé homebrew, ale nepočítej s hrami. Btw, upgradovat se dá vždy, donwgradovat, bohužel, nikoliv.

6. Já osobně jsem maximálně spokojený, nelituji ani koruny, kterou jsem do PSP vložil.

7. PSP by nemělo mít ani jeden DP. Obsáhlejší (a přesný) elaborát jsem tady už několikrát psal - hledej.

8. Bez formátování nikoliv. Teoreticky by mohlo fungovat to, že soubory z K750i zálohuješ do PC, kartu formátuješ v PSP, pak soubory nahraješ zpět na kartu a každé zažízení si vybere "to své". Je to ale jen teorie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

1. I hry co vyžadují FW 2.5 lze hrát na PSP FW 1.5, příklad je hra Daxter, která vyšla před nějakým dnem a už je hratelná full verze se vším všudy, samozřejmě přes MPH loader v. 1.1 s Dumpem FW 2.5 (složky Flash0. flash1)

2. Momentálně rozesílají UMD hoalder, kapsa na přenos UMD her, velice praktická.(Pro ty co mají UMD hry)

3. PSP2 je opradvu v nedohlednu(vše okolo je marketingový tah, reklama atd.)nic konkrétnějšího nepotvrzené jsou to dohady a spekulace i to na tom hrej.cz

4. Kvalita her se postupem času bude zlepšovat a zlepšovat...příkladem je ona novinka Daxter!

5.S FW 2.60 se postupem času rozroste možnosti Homebrew aplikací, zatím je jich málo a je potřeba UMD hry GTA:LCS

6. Investice, která mě zajistila spoustu zábavy a poťěšení v podobě her, filmů, MP3 atd. na cestách i necestách.Nelituji a nikdy neprodám.Dobře si rozmysli koupení PSP.

7.No Comment, někdo má někdo ne...já osobně mám 1 DP, ale jsem s tím smířený, pač reklamací bych ztratil možnost FW 1.5 a to bych fakt nechtěl.Jinak při hraní či sledování nelze postřehnou, leda bych se na něj z 10 cm zaměřil.Je na každém z nás co bude v těchto případech dělat.možnosti jsou dvě, nechat či reklamovat.

8. K tomuto bodu nic nemám No comment.Ja psal gemi teorie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Guest Anonymous

všechny odpovědi platí!

A otázka 8.: jde to, prostě si zálohuj všechno co máš na kartě pro sonyericsson, potom jí dej do PSP a dej formát-záležitost na pár vteřin a potom jí strč zase do K750i a na kartě budou složky jak pro PSP tak i pro K750i--vlastní zkušenost, mám D750i reflesh na W800i)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Guest Anonymous
PSP2 o Vanocich ??? :D :D :D vzdyt se jeste bude prodavat PSP v obrovskych pomerech tak nevim proc by to SONY delali... kravina

Jj, to si myslim taky, a až přijde tak navíc bude mít akorát velkou paměť cca 4gb a webcameru-ale zákonitě se to musí projevit na ceně! Kolik asi bude stát?(RANEC)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jj...taky jsem ččetl, že bude psp2 o vánocích......má to mít nějákej foťák a další hovadiny(+4 GB pamět)........prej je to reakce na Nintendo DS, který bude mít taky svůj druhej typ(mysli DS Lite)........

ale po herní stránce to žádnou revoluci nepřinese

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

njn, ale já bych DS Lite spíš bral jako záchraný provaz pro upadající DSko, které PSP doslova ve většině Evropy Pohřbilo zaživa...DSko bylo už na trhu nějaký pátek před uvolněním PSP na trh, ale jakmile vyšlo tak je, už prostě není králem handheldu..PSP se jím stalo, takže proto ten boj o první příčku, nintendo se snaží dostat zpět na výsluní, ale to možná jen v japonsku, tady už ovládl thr značka SONY.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
!POZOR! to s tim psp2 neni pravda pry ma byt okolo vanoc 06 na prodej her .cz to je napsany

POZOR lol, :lol: prodej her se může jít vycpat, něcojakopspdvě bych viděl tak za rok možná..za rok uvidíme první screeny něčehojakopéespédvě s GT6 na displayi, které nikdy nevyjde :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu