Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Totální sekání stažených her


W@rn!ng

Recommended Posts

No proste zkus vypalit na jine medium, jedno DVD stoji par korun. Nevim moc jak funguji a jaka nastaveni maji nove chipy (mam jeste z roku 2002 a zadny problem), ale snad vzdycky pomohlo jen vypalit na jiny DVD. Pokud nepomuze, tak ja uz rady asi nemam. ;) Jeste nekomu pomohlo vycistit laser, ale to by ti musela nejit asi vetsina her a musis se v tom hrabat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja myslim ze Verbatim je uspokujici na vsechny hry.Napadlo me ale ze to chce palit mensi rychlosti jak 4x aby se to nesekalo protoze to je nejspis kvuli tomu ze ty hry jsou jako celej svet a ne na lvly tak to nestiha nacitat.Problem ale je kdyz nastavim rychlost paleni treba na 1x tak to pokazdy automaticky pali 4x

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

alesek:

Tobe jdou TDK? Ja je palil 4x a katastrofa. Jinak nvm proc ale kdyz si treba Verbatim v ImgBurnu nastavim 1x tak mi to stejne vypali 4x

pokud ti to vypali i po nastavení rychlosti na 4x tak tu rychlost asi nepodporuje vypalovacka...najdi si neakej novej driver tvy mechaniky možna pomuže

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

možnost, že by to tvůj čip nepodporoval.....na 100% her jde....mám asi 500-600 her a za tu dobu mi nešla pouze jedna...lidem s HDD ale šla...že to nahráli na hdd a spustili iso z něj....nikomu kdo si to vypálil myslím nefungovala....

ještě můžeš zkusit stáhnout iso od jiné grupy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu