Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Zase chyba pri vypalovani hry :(


Spoon

Recommended Posts

Zdar koupil jsem si jedno DVD ze si vypalim Condemned2 a zase mi to hodilo nakou chybu,nedavno mi nesla zadna hra vubec vypalovat tak jsem koupil novou mechaniku a vsechno mi vypalovat slo a zniceho nic zase tohle spalo to podobny error uz me to fakt s...e

Nevite jak tomu predchazet? samozrejme pouzivam DVD+R DL verbatimka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja kdyz dam pokracovat tak to udela znovu skusim ten clonecd,stema haram na Xko je to fakt 50 na 50

nekdo psal, ze to je chyba ve vypalovacce, ale me to udelalo na te nove....zatim sice jen jednou a tam jsem dal prave pokracovat a vse slape, tak nevim kde je chyba, take by me to zajimalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja kdyz dam pokracovat tak to udela znovu skusim ten clonecd,stema haram na Xko je to fakt 50 na 50

S CloneCD bys nemel mit problem. Ja vypaloval zatim cca 10 her (rychlosti 1x, ktera u me trva stejne jako pri 2,4x:D) a skore je 100% ve prospech CloneCD ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem palil opet hru na xko NBA 2k9 a po vypaleni mi to hodilo chybu a i kdyz jsem dal pokracovat jako predtim u NHL 09, dal uz se to nehlo......ale hru jsem dal do xka a normalne jede......uz se zjistilo cim to je? Ja mam novou mechaniku a problem jsem nikdy nemel, jen ted 2 posledni hry.....ale presto to vypalilo a hraju, ale stejne si myslim ze az se dostanu nekam kde to neni dokonceny, tak me to hru sekne. Co myslite???? Vypaleni bylo na 100%, ale pak se jeste jede v imgburn ten kontrol test nebo co to je a v tom se mi to seklo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem palil opet hru na xko NBA 2k9 a po vypaleni mi to hodilo chybu a i kdyz jsem dal pokracovat jako predtim u NHL 09, dal uz se to nehlo......ale hru jsem dal do xka a normalne jede......uz se zjistilo cim to je? Ja mam novou mechaniku a problem jsem nikdy nemel, jen ted 2 posledni hry.....ale presto to vypalilo a hraju, ale stejne si myslim ze az se dostanu nekam kde to neni dokonceny, tak me to hru sekne. Co myslite???? Vypaleni bylo na 100%, ale pak se jeste jede v imgburn ten kontrol test nebo co to je a v tom se mi to seklo.

Ja jsem na tom uplne do detailu stejne jako ty,akorat kdyz to kontrolovalo a hodilu tu chybu dam jsem pokracovat tak sem dal konec a hra stejne nejde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak taky se mě tento případ stal asi u tří her co jsem vypaloval a vždycky se vypálilo 100% a potom proběhla kontrola ( verify ) - vždycky na 50 % kontroly mi to vyhodilo chybu,...ale hru jsem dal do xka ( GRID ) a při prvním závodu mě to napsalo ať vyjmu dvd a vyčistím ho a restartuju konzoly.Potom jsem měl stejný problém u hry ( PURE ) ,která mi zatím jede bezchyby.

Jinak je to tím že je něco špatně v ( .ISO ) - pokud stahujete hry přes linky třeba přes rapidshare může se stát chyba při stahovaná, které si ani nevšimnete,...tak většinou než hru rozbalíte tak si nejdřív zkontrolujte soubor (SVF ) přes Total Commander. Pokud vám to ukáže nula chyb,...hru normálně vypalte a měla by fungovat bez chyby. ( například ) - Pokud se vám ukáže chyba třeba u 45 a 50 part ( linku ) tak link zkuste stáhnout znova a pak to zase komplet projeďte přes Total Commander. Takhle to dělám já a od tý doby mám všechno bez chyby.

Návod jak to otestovat : http://i37.tinypic.com/sni32g.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak taky se mě tento případ stal asi u tří her co jsem vypaloval a vždycky se vypálilo 100% a potom proběhla kontrola ( verify ) - vždycky na 50 % kontroly mi to vyhodilo chybu,...ale hru jsem dal do xka ( GRID ) a při prvním závodu mě to napsalo ať vyjmu dvd a vyčistím ho a restartuju konzoly.Potom jsem měl stejný problém u hry ( PURE ) ,která mi zatím jede bezchyby.

Jinak je to tím že je něco špatně v ( .ISO ) - pokud stahujete hry přes linky třeba přes rapidshare může se stát chyba při stahovaná, které si ani nevšimnete,...tak většinou než hru rozbalíte tak si nejdřív zkontrolujte soubor (SVF ) přes Total Commander. Pokud vám to ukáže nula chyb,...hru normálně vypalte a měla by fungovat bez chyby. ( například ) - Pokud se vám ukáže chyba třeba u 45 a 50 part ( linku ) tak link zkuste stáhnout znova a pak to zase komplet projeďte přes Total Commander. Takhle to dělám já a od tý doby mám všechno bez chyby.

Návod jak to otestovat : http://i37.tinypic.com/sni32g.jpg

Ale ja taham jen torrenty, navic dnes mi to uz hodilu pri treninku chybu at vycistim dvd, ale hned jsem dal spustit znova a hra funguje dal.

Edit: Nemuzete to presunout do DULEZITYCH? Myslim, ze to je docela problem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkusil bych jedno ... update firmwaru vypalky, pripadne jina media a nakonec jiny vypalovaci program (treba clonecd) ;) s clonecd jsem nemel jediny problem a to mam jednu z vubec prvnich dvd dl vypalovacek (nec-2500a s upravenym fw pro podporu dl medii), u ktere se casto divim, ze jeste porad funguje a vypaluje bez chyb.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkusil bych jedno ... update firmwaru vypalky, pripadne jina media a nakonec jiny vypalovaci program (treba clonecd) ;) s clonecd jsem nemel jediny problem a to mam jednu z vubec prvnich dvd dl vypalovacek (nec-2500a s upravenym fw pro podporu dl medii), u ktere se casto divim, ze jeste porad funguje a vypaluje bez chyb.

Muzes mi dat link na tvoji verzi Cloned, protoze ja jsem koupil asi pred mesicem uplne novou DL mechaniku, takze vypalovackou a fw v ni to byt nemuze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://rapidshare.com/files/73576009/CloneCD5310.zip

bez hesla snad, neni muj upload ;) jeste me napadla jedna vec ... project disk z ktereho vypalujes pomoci chkdsk (cmd -> chkdsk disk: /R), jestli na nem nahodou nemas vadne sektory, ktere by mohly haprovat pri vypalovani ... moc pravdepodobne mi to nepride, ale nic tim nezkazis ;) pokud necekas na vejplatu jak na smylovani jako ja a mas volne medium, zkus vypalit tu image co delala problemy v dvd decrypteru pres clonecd a budem zas o neco chytrejsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu