Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Zvladne mi grafika LCD monitor ?


Steel

Otázka

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Starsi hry ti pojedou dobre v nativnim rozliseni monitoru. Na novejsi DX8 a vyse zapomen. Cim novejsi tim vic budes muset osekavat detaily a pak i rozliseni...

Jinac samozrejme vse ostatni poslape jako hodinky. A videa ve FULL HD se neboj, pokud nemas nejakou plecku CPU. ;). Me to zvlada i 6800 v AGP s ATHLONEM XP@3200

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Snad nebude vadit, kdyz se zaptam tu na podobnou problematiku :) Chtel bych vetsi a hlavne sirokouhly monitor, velikosti 22 palcu s rozlisenim 1680x1050. Ceho se obavam je snizeni vykonu ve hrach. Mam Geforce 9500 GT 1 GB RAM. Nekdo mi garantoval, ze s vysokou pameti karty propad vykonu oproti nizsim rozlisenim nebude tak velky, cemuz moc neverim, kazdopadne se ptam na vas nazor. S monitorem o 17 palcich hravam nove hry na stredni az vysoke detaily. Diky za odpovedi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Snad nebude vadit, kdyz se zaptam tu na podobnou problematiku :) Chtel bych vetsi a hlavne sirokouhly monitor, velikosti 22 palcu s rozlisenim 1680x1050. Ceho se obavam je snizeni vykonu ve hrach. Mam Geforce 9500 GT 1 GB RAM. Nekdo mi garantoval, ze s vysokou pameti karty propad vykonu oproti nizsim rozlisenim nebude tak velky, cemuz moc neverim, kazdopadne se ptam na vas nazor. S monitorem o 17 palcich hravam nove hry na stredni az vysoke detaily. Diky za odpovedi.

Vseobecne, vetsi pamet nez 512Mb vyuzijes jen pri vysokych rozlisenich ... 1680×1050 a vyse ....

Je samozdrejme, ze o nekolik malo snimku ti pujde fps dolu .. ale nijak rapidne...

a jinak pri zapnuti AA .. az uz 2×,4× nebo vetsiho ti pujde fps mnohem vice dolu ... takze 22"LCD se rozhodne neboj ... sam hraji v tomhle rozliseni ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu