Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

NDS dilema


sysasysa

Otázka

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

No, s tim cekanim bych to zas nevidel tak zhave. Amerika ohlasila, ze DSi jeste nebude mit dlouho a jen v samotnem Japonsku se zacne prodavat az nekdy v listopadu. Takze nez dorazi do Evropy, tak uz tam pomalu budou mit NDS 2...

Pokud ti ale na FATu nic nevadi vcetne velikosti, tak to mas asi jedno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

počkej, fotky budou dobré, navíc těch pár bonusů co to má navíc, není zas až tak špatná věc...

akorát nebudeš moci používat GBA slot, který tam není - což je naopak velká nevýhoda...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mno. Jak na to koukám tak je to tak 50:50. Já o tom přemejšlim hlavně z toho důvodu že maj bejt DSi Exkluzivní hry. V japonsku bude 1.11. jestli se pamatuju dobře, ale jelikož bude region lock, tak musim čekat na evropskou verzi bo na nějakou DSI Flash kartu, která to obejde. Každopádně na to teď stejně nemám peníze, takže budu čekat tak jako tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No DSi má pár výhod oproti DS Lite,ale není to nic závratného!...Ale proto,že je to novinka na trhu(u nás ještě né,ale bude),tak bych si na ni počkal!..Proč kupovat starý model,jestli můžeš mít nový!..Já mám DS Lite,takže s ničím nespěchám,ale do budoucna si ho plánuji koupit(podle toho jaké nové hry na tom pojedou a na DSL ne)!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu