Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Wifi-nejde připojit notebook(dám finanční odměnu)


jirinak

Otázka

Prosím o pomoc.Koupil jsem si notebook a chtěl bych ho mít přes wifi připojen na internetu.Router jsem napojil mezi počítač a modem a na PC funguje internet v pohodě.

Problém je v Notebooku.Když dám vyhledat připojení tak to najde,přihlásím se heslem a po připojení mě to napíše Tento počítač je připojen k síti ale nemá přístup k internetu.

Co s tím.Když si se mnou dá někdo tu práci a vyřeší muj problém tak nabízím 200-300 Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 odpověď na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Prosím o pomoc.Koupil jsem si notebook a chtěl bych ho mít přes wifi připojen na internetu.Router jsem napojil mezi počítač a modem a na PC funguje internet v pohodě.

Problém je v Notebooku.Když dám vyhledat připojení tak to najde,přihlásím se heslem a po připojení mě to napíše Tento počítač je připojen k síti ale nemá přístup k internetu.

Co s tím.Když si se mnou dá někdo tu práci a vyřeší muj problém tak nabízím 200-300 Kč.

Pokud jsi nakonfiguroval spravne router pres webove rozhrani meli by to jet.

Pokud ano a presto to nejede vypni na chvilku sifrovani na wifi a zkus se pripojit bez hesla, Pokud to pojede, vyber jiny druh sifrovani na wifi.

Pokud to nerozebehnes ,muzes pripojeni na wifi zabezpecit pomoci filtrovani mac adres a omezeni na jeden pristup pristup po wifi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu