Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

all in one keylogger


lukyc

Otázka

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
čus potřeboval bych pomoc stimhle programem táta ho dal ke mě na PC a já nevim jak se do něj dostat on tam vždicky napíše něco na klávesnici a je to tam pls poradte:)

lepší antivir by ti ho měl najít a smazat, jinak jestli se chceč dostat do toho softu, tak ten se obvykle vyvolává nějakou klávesovou zkratkou, tak si na otce najdi vlastní keylogger a budeš vědět co napsal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

To je od tveho otce dost hnusne a neprijemne.. I dite ma mit sve soukromi. Napadaji mne sama neslusna slova.. tohle si dovolit muj otec.. Mno, nastesti tohle jsem delal vzdy spis jemu, takze asi tak.

Ale k veci, zkus ctrl+shift+a anebo ctrl+shift+b .. je to defaultni, pokud to nezmenil, melo by to jit..

ANEBO! Originalni napad! Taky tam hod keyloggera (hahaha war.. kdo z koho xD) a pak zjistis, jakou kombinaci tam hazi a ten jeho keylogger mu muzes rozesrat xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
U Ardamaxu to je defaultně SHIFT+CTRL+ALT+H , tak nevím, každopádně, zkus opravdu nějaký lepší antivir ...

Tohle ale neni ardamax a kazdy Keylogger to ma logicky jinak..

Dalsi vec, mozna to bude mit zaheslovane.. a rekl bych, ze k PC budes mit omezena prava - takze instalace AV bud nepujde, nebo ten srac (keylogger) nepujde vymazat, takze byt tebou nainstaluji protiutok (vl. keylogger) a otce prinutim, at si tejde zasmirovat (uchylne a prasacky si precist tve maily/hesla a cokoliv jineho delas na PC) a razem budes vedet vse - kombinaci, hesla atp.. - pak to vzdy vypnes, budes delat co budes chtit, pak to zapnes, az budes odchazet od PC a napises treba par sprostych slov, nebo vetu o tom, ze nejsi maly harant, ze te nemusi smirovat, ze je to neeticke - az si to precte, mozna pochopi xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
a existuje nějaká skrataka která zobrazí všechny skrytý programi?

ctrl+alt+delete čili správce úloh:arrow:procesy tam se můžeš dohledat některých spuštěných programů

a nebo spustit:arrow:msconfig:arrow:po spuštění a tam zase najdeš co se spouští po startu PC

ale být to tam nemusí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu