Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

LCD alebo Plazma??


stanly

Otázka

chcem sa spytat, co by ste mi odporucili si kupit na xbox?? LCD?? PLAZMA??? a aky konkretny model alebo vyrobcu by ste mi odporucili, planujem dat do toho nejakych 30-40k.

A chcem sa spytat este ci je obrovsky rozdiel ked zapojim x-ko cez COMPONENT a nastavim to na 1080p, alebo HDMI, lebo moje x-ko nema HDMI vystup, mam ten starsi model, ktore este tieto porty nemali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0
tak to já bych právě LG nedoporučoval LCD jedině samsung nebo panasonic nejlepší LCD to já sem měl LG ale tak zhnusnej obraz jsem ještě nevidel hrozný !!

LG? Co konkretne to bylo za model? Jakym kabelem jsi to mel propojeny?

lg je to poslední co bych koupil...rozhodně doporučuju panasonic

Hm, co kdybys napsal nejaky podrobnosti k tomu? Bez nejakejch argumentu sem vubec nemusis psat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Hm, co kdybys napsal nejaky podrobnosti k tomu? Bez nejakejch argumentu sem vubec nemusis psat...

setkal jsem se už mnohokrát s tím že někdo měl s LG problém. Osobní zkušenost , ale nemám a Panasonic doporučuju z vlastní zkušenosti nikdy jsem neměl s touhle značkou žádný problém navíc tyhle televize mají krásný obraz...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
:) To máš pravdu že na LCD je horší obraz než na plazmě, ale je to jen u analogovýho vysílání...až bude digitální vysílání tak teprve ty LCD ukážou co uměj... jinak na to hraní bych určitě bral LCD...já hraju na LCD mám to nastavený na 1080p a jsem maximálně spokojenej ;)

edit: doporučit ti můžu LCD LG 42lg5030 výjde tě na 25.000 ale za ty prachy to fakt stojí;)

To bych netvrdil, analog je lepsi, diky technikam a "znasilnovani" kvalit digi tv v cechach..

http://latrine.dgx.cz/digitalni-vysilani-versus-analog-hruza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

čau všem,jsem v podobné situaci.Potřebuji konečně vyměnit svopje CRT 70cm a chci koupit něco většího,těch cca 106cm by bylo ideální....Chlapi,řekněte mi ještě,z jaké dáalky minimálně je nutný sledovat takovoouto tv?stačí cca 3,5m?Potřebuji mít tv hlavně na propojení s ps3,na filmy koukám minimálně.Mám digi tv,tak samozřejmě potřebuji někdy kouknout na tv,ale tam koukám převážně na sport.byl jsem u našich,oni mají LCD LG rok starou 81cm a musím říct,že nejsem vůbec nadšenej z příjmu programů.Myslím,že je to nedokonalým digitálníém vysíláním od DIGI.Jaký na to máte názor?jde mi o jednu věc,když nacpu spoustu peněz do TV,tak chci mít opravdu super obraz,co bych pro to měl udělat a jakou tv by jste mi doporučili?Chci zároveň koupit i nějakou sestavu hudební k tomu /nevím zda je to pro Vás důležitá informace skrt tu tv/,koupím prostě zesilovač,cd/dvd a tuner do cca 50.000,-...chci mít super poselch,jsem hodně na muziku,jak říkám na ty filmy minimálně,tv budu využívat pro normáln í sledování tv,hlavně sportovní přenosy a semtam na ps3.Pomůže mi někdo?Díky moc....Tv bych chtěl maximálně do 35-40.000,-poradí někdo?nechci koupit tv s tím,že za rok bude něco co bych potřeboval využít a nebude to možný protože to v te tv nebude...poradí někdo?díky za odpovědi.CamC@seznam.cz

To bych netvrdil, analog je lepsi, diky technikam a "znasilnovani" kvalit digi tv v cechach..

http://latrine.dgx.cz/digitalni-vysilani-versus-analog-hruza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu