Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nejdou mi PSX hry pres popsloader ani normalne!!!


*HRS*Curtis

Otázka

cau chalani :psp: pokousel jsem si zahrat Tekken 3 .....udelal jsem vsechno podle tohohle no samo neco i z jinych ''navodu'' ,udelam si kopii Tekkena pomoci nejaky programku(myslim ze to je UltraISO) no udelam to do toho PBP nebo v jakym je to formatu a je tam i to keys(pomoci toho PSX2PSP).....dam to do GAME, dam do SEPLUGINS nejakej ten popsloader(nwm jakej zkousel jsem jich spoustu) ,aktivuju v recovery no behem toho 1. spusteni se mi nabidnou nejaky ty popsy si vyberu podle kteryho to ma fachcit no a nic nejak Game could not started 80010004 nebo tak...a kdyz dam s flashe tak mi to napise game could not started FFFFFFFF ..... tak ja nechapu proc mi to nefachci!!!

mam 4.01 M33 - 2

jo a pisou v tom popsloaderu ze tam jsou i popsy z 3.90 atd. ale ja tam mam furt jenom max 3.72 :D to taky nechapu :D:D:D

PS:srry jestli je to moc neprehledny....ja moc srozumitelne neumim :roll:

A SORRY JESTLI TO TU JE,ALE JA HLEDAL,HLEDAL A NIC....OMLOUVAM SE JESTLI TO TU JE A NEVEDEL JSEM DO JAKY RUBRIKY TO DAT :roll::roll::psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

no mam custom theme....zkusim ho vypnout.....ale pockej musim si toho Tekkena znovu udelat :D:D:D sem si ho smaznul :D:D:D

nekdy napisu :D

no uz delam kopii pomoci toho UltraISO......

no nejde to...vsechny pluginy jsem vypnul dal original theme,ale nic.......no to je jedno....ALE DIK ZES MI ZKUSIL POMOCT :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

a vadi ze to ISO nedelam z originalky? ... mam to normalne skopceny on kamose(taky z kopie)

udelej si iso z originalky treba tim programem ultra iso a potom to preved do psp pomoci tohodle programu:

http://sourceforge.net/project/downloading.php?groupname=icetea&filename=icetea1.3_win.zip&use_mirror=osdn

melo by fakcit

a mam k tomu dat i to KEYS ??? jo a jak mam pojmenovat tu slozku? treba Tekken3??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
je jedno jestli je to z origo nebo vypálený hry ..

jo nakopíruj tam i keys.bin ..název složky může být jakýkoliv ale nesmí být moc dlouhý (omezeí je cca 20 znaků)

jo dikk...ja do ty slozky nedal to keys a fachci to :D DIK MOC VSEM!!!!

jo a neni mi jasny z ty str. kompaktibility na jakym mam spustit GRAN TURISMO 2 protoze to mam originalku a nwm na jakym popsu to spustit,protoze tam pisou u toho PAL ze to jde na 3.90 ale ja v tom pops loaderu nemam 3.90 tak ja nwm jak to spustit....

EDIT: uz mi to jde....DEKUJU VSEM!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu