Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Linger in Shadows


Galarik

Recommended Posts

Tak zaprvé to není tech demo, ale plná verze jakési surrealistické interaktivní vize. Mám ji od včera, koupil jsem ji z US store asi za 80Kč, a už jsem dokonce vybojoval nějaké ty trophies :) asi 9... Jedná se o asi šestiminutový filmík, plně 3D, který můžeš různými mechanismy ovlivnit. Těžko se to vysvětluje, každopádně ji sám musím trochu více prozkoumat, můžu ti jen říct, že interakce se provádí tlačítky, ale taky pohybovým senzorem. Linger je doooost zvláštní věc, která pro někoho může být absolutní blbost, kterou smete ze stolu, pro někoho zas může znamenat zajímavou zkušenost, něco, co zatím nemá obdoby. Každopádně si myslím, že to za ty prachy stojí, vždyť osm pětek dneska stojí pos*ané cigára...

Koukám, že už je na světě tech-demo Linger in Shadows

http://cz-gameblogger.blogspot.com/2008/10/linger-in-shadows-interaktivn-video.html

Zkoušeli jste to už někdo? Stojí to za pořízení?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu