Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pochlubte se s XMB menu?


dragonetti

Recommended Posts

  • Odpovědi 970
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

mohly by ste mi sem hodit češtinu nevim kde je...a pude mi na 3.03 c???

co ja vim, tak zadna kompletni cz neni,.. pracuju na ni, myslim ze v nedeli by to mohlo bejt hotovy... ;)

na to sa pouziva program Icon Changer... pomocou neho sa edituje vshmain.prx (alebo rucne strucne v Hex Editore :D)

hele, to jako regulerni Icon Changer pro windowsy? pac v nem mi dou otevrit jen soubory s priponou .ico .. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co ja vim, tak zadna kompletni cz neni,.. pracuju na ni, myslim ze v nedeli by to mohlo bejt hotovy... ;)

no ale ještě sem se ptal jestli to půjde na 3.03 c....;) doufám že jo nechci zase up....

no delam na 340oea :) ale zkousel sem ji na 3.03oec a fungovalo mi to oukejove

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak chlapi, jeste jednu radu pls a je tu odde me pokoj.. ;)

mam ukazatel sily baterky vpravo dole a potreboval bych ho dat doprostred, tak pls helpnete.. ;)

myslim, ze obrazek mluvi za vse...

batterypozti7.png

jinak ti dekuju za pointy, ale prece my nebudes posilat pointy za kazdou odpoved a navic je potrebujes vic nez ja...

takze vracim. Radeji je setri na chvili az je budes skutecne potrebovat

btw jinak jestli budes mit jakekoli dotazy k uprave xmb ptej se v Myschoove topicu XMB moding ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a máš aspoň nějakou tu beta nebo tak něco...abch zkusil....

uz ji mam skoro hotovou, na 95% v nedeli to hodim na forum, ale je tu jeden problem, jelikoz pouzivam custom xmb, tak ta cestina je s nim spojena... :(

[;155177']

jinak ti dekuju za pointy' date=' ale prece my nebudes posilat pointy za kazdou odpoved a navic je potrebujes vic nez ja...

takze vracim. Radeji je setri na chvili az je budes skutecne potrebovat

btw jinak jestli budes mit jakekoli dotazy k uprave xmb ptej se v Myschoove topicu XMB moding ;)[/quote']

jo dik, sem nevedel ze to de i v rco editoru :) k tem bodum: ty zvuky mi udelali hroznou radost, tak sem ti chtel nak podekovat.. :)

jo, budu to psat priste tam, neuvedomil sem si ze to tam muzu psat, pac v tomhle http://console-forum.net/showthread.php?p=154963#post154963 topicu odkazujou s radama sem.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nie neodkazuju... defakto... sam som to tam pisal

ayo, nezmenilo se to? v tom prvnim witeksove odkazu.. mam fakt tuseni ze to bylo sem, ale to uz je fuk, priste napisu do toho tutorialovyho xmb moddingu.. ;) :)

EDIT: west: tak baterka je na svym miste, diky moc.. :);)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu