Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pochlubte se s XMB menu?


dragonetti

Recommended Posts

[]
mootoo proč by neměly fungovat PSX gamesky ? Mám taky jakoby to samé a vše perfektně jede ... s čeho si tak usoudil co na tom předělal že by neměly jed ?

treba kvuli uvodnimu coldbootu se spravne nenacet psone emulator, coz je podle me stejny rco soubor v kterem zmenil ten uvodni slogam 'sony computer entertiment' na... vis co :wink:

sčegni tohle weste

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 970
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

[]
mootoo proč by neměly fungovat PSX gamesky ? Mám taky jakoby to samé a vše perfektně jede ... s čeho si tak usoudil co na tom předělal že by neměly jed ?

treba kvuli uvodnimu coldbootu se spravne nenacet psone emulator, coz je podle me stejny rco soubor v kterem zmenil ten uvodni slogam 'sony computer entertiment' na... vis co :wink:

sčegni tohle weste

no jasan, to je ta vlnka o ktery jsem vcera mluvil :wink:

aave ps3 :D

edit: ps: lepsi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[]
[]
mootoo proč by neměly fungovat PSX gamesky ? Mám taky jakoby to samé a vše perfektně jede ... s čeho si tak usoudil co na tom předělal že by neměly jed ?

treba kvuli uvodnimu coldbootu se spravne nenacet psone emulator, coz je podle me stejny rco soubor v kterem zmenil ten uvodni slogam 'sony computer entertiment' na... vis co :wink:

sčegni tohle weste

no jasan, to je ta vlnka o ktery jsem vcera mluvil :wink:

aave ps3 :D

edit: ps: lepsi :)

bohužel tohle neni ještě ta z PS3 ta se mi zastak nelíbyla jako tahle blue dune...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[]
mootoo proč by neměly fungovat PSX gamesky ? Mám taky jakoby to samé a vše perfektně jede ... s čeho si tak usoudil co na tom předělal že by neměly jed ?

treba kvuli uvodnimu coldbootu se spravne nenacet psone emulator, coz je podle me stejny rco soubor v kterem zmenil ten uvodni slogam 'sony computer entertiment' na... vis co :wink:

toto som pocul aj ja.... inak psx hry moc nehram tak ma to ani netrapi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam to otestovane a z absolutnou istotou vam mozem povedat ze openplugin.rco z 2.50 dumpu ( iny neprepisete ) nespusti PSX gamesu ostatne vam vsetko pojde. takze tak vcera som kvoli vyskumnim ucelom preflashovaval a patral kedy nastal problem no a ked som vratil povodny openplugin tak to ficalo v pohode.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

udelal jsem si par novych docela povedenych submenu ikonek pro opet :D novy theme...

v settings celkem obycejnou ikonku pro usb, ale ladi ;) a pod ni provarenej set ikon...

screen1fk6.png

taky jsem si udelal ikonky pro choto, MS (mam sanDisk ultra II, takze vzhled docela sedi) a jeste pro UMD ...screenshoty bohuzel zvisi jas a proto ikonky choto a UMD jsou hodne zesvetlene, predevsim ikonka UMD vypda na screenu pekne vyblite, ale verte, ze na psp to vypada skutecne jako male UMD...

screen2vw6.png

screen3tg6.png

screen5et5.png

a na konec jednu trefnou ikonku pro UMD upgrade :twisted:

PS: label pro UMD update je snad jediny text, ktery zatim nejde zmenit pres rco swapper, vite nekdo pres co by bylo mozne ten text vymazat, nebo jeste lip.. jak se tyhle zbytecny ikony zbavit nadobro?

screen7ki8.png

edit: hmm... chlapy mate to pekny :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

skus icon edit... tam to snad je... lebo ja tam ikonu MAM

pres nej jsem tu ikonku alespon zneviditelnil, ale jeste zbyl text :lol:

ale stejne by tam byla pomyslna ikonka...

spis doufam, ze se to obevi v nejake budouci verzi custom firmwareu, ale o nic nejde je to spis jenom takova kosmeticka uprava :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám problém už se třeba nedostanu k tomu abych tam změnil ty ikony ve fotkách a nebo dal na pozadí další čárečky jelikož v flash paměti je 0% místa je něco co je ve flash 0 nepotřebné a dalo by se bez nejmenších víčitků vymazat ?

f_screen1m_5e60cf7.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu