Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pochlubte se s XMB menu?


dragonetti

Recommended Posts

  • Odpovědi 970
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

toto pozadie je lepsie len...

ta ikona kamery je priserna -_-

a imho moc kompinujes ikony z roznych setov a potom je s toho salat a uz sa to k sebe nehodi

ale prosimtě tu ikonku toho fotáku to je ta základní z menu jen jsem o chtěl udělat obouchanej ale nepovedlo se takže je tam už ta základní tjn máš pravdu nehodil se tam ted už je to mnohem lepší...

ale chtěl jse původně udělat takhle všechny ikony jakoby na oko rozbité :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je tim, ze si na pozadi naflashoval wallpaper v rozliseni 480*272...

a zpusobujou to pozadi originalnich ikon, ktere zpusobuji blikani na pozadi ikon (shadow/glow)...

da se to odstrani treba prostrednictvim RCOEditu tim, ze tyto pozadi nahradis cernym pozadim v patricnem rozliseni... tak dosahnes toho, ze se sahdow/glow nebude zobrazovat...

tento efekt jde take uplne odstranit pomoci submenu ikon injectoru, kdy staci pro patricne ikonky tento efekt jenom nezaskrtnou a vymenit ikony v topmenu_plugin.rco... ale tenhle programek ma nevyhodu, ze jeste neni verze podporujici 32bitovou hloubku a tyhle ikonky jsou 32bitove;)

...tak nejdriv vsechny ikony zmen na nejakou libovolnou ikonku s 256 barvama a pak si zpatky zmen ikonky treba pomoci toho RCOEditu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[]to je tim, ze si na pozadi naflashoval wallpaper v rozliseni 480*272...

a zpusobujou to pozadi originalnich ikon, ktere zpusobuji blikani na pozadi ikon (shadow/glow)...

da se to odstrani treba prostrednictvim RCOEditu tim, ze tyto pozadi nahradis cernym pozadim v patricnem rozliseni... tak dosahnes toho, ze se sahdow/glow nebude zobrazovat...

tento efekt jde take uplne odstranit pomoci submenu ikon injectoru, kdy staci pro patricne ikonky tento efekt jenom nezaskrtnou a vymenit ikony v topmenu_plugin.rco... ale tenhle programek ma nevyhodu, ze jeste neni verze podporujici 32bitovou hloubku a tyhle ikonky jsou 32bitove;)

...tak nejdriv vsechny ikony zmen na nejakou libovolnou ikonku s 256 barvama a pak si zpatky zmen ikonky treba pomoci toho RCOEditu...

no westíku ty seš mi ale chytrej hele písni mi na ICQ chtěl jsem od tebe tu tvoji ikonu fotáku :D

Jinak vpohodě už jsem jim doplnil pozadí takže jedou vpohodě ... luxus stačilo jen v RCOEdit.exe doplnit jejich pozadí tex_cnf_date.dat atd...

f_screen4m_9908f36.png

f_screen1m_b307176.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu