Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod na výměnu ikon v XMB menu


dragonetti

Recommended Posts

  • Odpovědi 128
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

něco se zle nevyvedlo :)

nahrál sem tam vlastní ikony, všechno vypadalo dobře...ale až do rebootu. Ukáže se mi logo SCE, naběhne to vlnkovatý pozadí, ukaže se datum, čas, baterka....a za pár sekund se psp vypne. Použil sem fix na 3.00+.

tak tam budeš muset vrátit ty normální no(nebo zkusit jiný)
starý ani jiný tam nedám, nedostanu se vůbec do menu, jediný co vidim je baterka čas a vlnky :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

něco se zle nevyvedlo :)

nahrál sem tam vlastní ikony, všechno vypadalo dobře...ale až do rebootu. Ukáže se mi logo SCE, naběhne to vlnkovatý pozadí, ukaže se datum, čas, baterka....a za pár sekund se psp vypne. Použil sem fix na 3.00+.

tak tam budeš muset vrátit ty normální no(nebo zkusit jiný)
starý ani jiný tam nedám, nedostanu se vůbec do menu, jediný co vidim je baterka čas a vlnky :)

Tak spusť ten X-flash z recovery.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

něco se zle nevyvedlo :)

nahrál sem tam vlastní ikony, všechno vypadalo dobře...ale až do rebootu. Ukáže se mi logo SCE, naběhne to vlnkovatý pozadí, ukaže se datum, čas, baterka....a za pár sekund se psp vypne. Použil sem fix na 3.00+.

tak tam budeš muset vrátit ty normální no(nebo zkusit jiný)
starý ani jiný tam nedám, nedostanu se vůbec do menu, jediný co vidim je baterka čas a vlnky :)

Tak spusť ten X-flash z recovery.

jj,tak sem to taky myslel jen sem se vyjádřil tak že mě nikdo nepochopil :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
pls neposlal by mi někdo už přímo .rco soubor s ikonama? nějak mi nejde spustit topmenu generator v kompu

Mě taky ne!! Prostě mi to hodí chybu :cry:

Zkus se kouknout po nějakym topmenu_plugin.rco tady na forku... [schild=11 fontcolor=000000 shadowcolor=C0C0C0 shieldshadow=1]Hledej[/schild]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nefunguje mi program topmenu generator, spoustim a hodi to chybu ze se aplikace neinicializovala sprave a nejaky cisla, proooc? A jak ziskat vsechny original ikonky z menu psp a jenom jim zmenit barvu, a aby to kolem nich porad blikalo bile jak je to normalne, to bude totiz pekelne drsny, akorat to v zivote neudelam :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

XMB battery edits skoušel jste to někdo předělat si ikonku u baterky ?

matt13 passed by our forums recently to tell us about some very nice looking mods for your PSP's battery indicator. If you're already bored with the standard and sometimes boring battery image you see on the upper right side of your PSP, then you might find these as something that would tickle your fancy. matt13 shared to us some cool battery mods from undertaxxx, check some of them out.

Looks cool, right? If you find this awesome, then you're just one of the many people who have been raving about it. Anyhow, to make use of these mods, all you have to do is flash it to vsh/resource. After that, you're all set. The download link contains all eight mods, so you'll have plenty of options to choose from. And here's a preview of how it's going to look like on your PSP's XMB.

Thanks to spitfireuk for the tip! Check out our forum release thread for you to know more about these! Have fun you guys!

LINK:

http://pspupdates.qj.net/XMB-battery-edits/pg/49/aid/82942

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

XMB battery edits skoušel jste to někdo předělat si ikonku u baterky ?

matt13 passed by our forums recently to tell us about some very nice looking mods for your PSP's battery indicator. If you're already bored with the standard and sometimes boring battery image you see on the upper right side of your PSP, then you might find these as something that would tickle your fancy. matt13 shared to us some cool battery mods from undertaxxx, check some of them out.

Looks cool, right? If you find this awesome, then you're just one of the many people who have been raving about it. Anyhow, to make use of these mods, all you have to do is flash it to vsh/resource. After that, you're all set. The download link contains all eight mods, so you'll have plenty of options to choose from. And here's a preview of how it's going to look like on your PSP's XMB.

Thanks to spitfireuk for the tip! Check out our forum release thread for you to know more about these! Have fun you guys!

LINK:

http://pspupdates.qj.net/XMB-battery-edits/pg/49/aid/82942

na tohle sem se dival ale prave na 3.10 to asi nepujde tak sem to radsi nezkousel ale nemusi to byt spatne 8) [schild=1 fontcolor=000000 shadowcolor=C0C0C0 shieldshadow=1]Dobry napad![/schild]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak se daji zmenit ty podikonky, melo by to byt ze treba 1 jako setings a vsechny ikonky pod tim jsou pismena, takze treba 1a je network update nebo co ze jo? Ale te program od kgsws to nedela ne, tam jdou jenom ty zakladni. A rekne mi nekdo konecne proc kdyz si date vlastni jenom ty zakladni tak prestane blikat bile kolem par ikonek? Musi vam to delat taky, schvalne se kouknete na cameru napriklad, jestli mate custom ikonky tak camera neblika a jestli puvodni menu tak blika. Docela mi to vadi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uz tam mam tu custom baterku ale v tom packu jsem nenasel tu cervenou co tam mela byt :x tam byla jedna dvakrat sem myslel ze me trefi to asi 10x furt prehazovat pres recovery nez zjistim ze tam neni tak kdyby ji nekdo nasel takovou cervenou ikonku baterky at kdyztak pls napise :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu