Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod na výměnu ikon v XMB menu


dragonetti

Recommended Posts

  • Odpovědi 128
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

pořád se toho bojim...ale chtěl bych si to přdělat podle sebe !!!! Ale pořád mi nikdo nevysvětlil jak se dělá SCREEN když sem normálně v menu.....já umim udělat SCREEN jen v LocoROCO atam to umí asi každej...pls napiště to tu někdo !!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neporadil by jste mi někdo jak vytvořit ty ikonky? Zkoušel jsem viz. příloha, ale u převádění mi to nápiše, že 1.ikonka je moc velká. Dočetl jsem se něco o transparentnosti, ale vůbec nevím co a jak nastavit. Díky za radu.
zkus ji ulozit jako v malovani, 256 barev

jinak to pozadi mas bily a bezbarva barva je cerna ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak první obrázek se mi povedl nějak upravit a zmenšit na 4,5 kB, ale mám problémy s dalšíma. Jak zmenšit ten detail ikony? :oops: :oops: Díky

ten BMP soubor by měl mít velikost 5,05 kB (5174 bajtů) !

program kontroluje velikost zbalené ikony, pokud je tam moc barevných přechodů, tím hůř se to balí, no takže sniž kvalitu barev :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud me vsechno program v pohode prevede a u toho programu me to vypise u vsech ikon HOTOVO a vytvori se me ten soubor tak je svechno ok ? myslim treba jestli by se to vytvorilo treba i kdybych mel nejaky spatny ikony .... mam ikony z prvni stranky topicu, doufam ze jsou vsechny v poho ... tak pls poradte diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

něco se zle nevyvedlo :)

nahrál sem tam vlastní ikony, všechno vypadalo dobře...ale až do rebootu. Ukáže se mi logo SCE, naběhne to vlnkovatý pozadí, ukaže se datum, čas, baterka....a za pár sekund se psp vypne. Použil sem fix na 3.00+.

tak tam budeš muset vrátit ty normální no(nebo zkusit jiný)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady stahujte novou verzi "prevadece" hlavni a nejdulezitejsi vylepseni je to, ze uz budete mit normalni ikony Camera, Certificate Utility, Remote Play atd.

tady je link

http://www.psp-hacks.com/2007/01/18/custom-xmbicon-packager-v03/

normalni? ani bych neřek, sou bez alpha-channelu (pruhlednost) rozdil de poznat (jo a pokud se za normalni považuje aji GLOW tak to tam taky neni)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady stahujte novou verzi "prevadece" hlavni a nejdulezitejsi vylepseni je to, ze uz budete mit normalni ikony Camera, Certificate Utility, Remote Play atd.

tady je link

http://www.psp-hacks.com/2007/01/18/custom-xmbicon-packager-v03/

normalni? ani bych neřek, sou bez alpha-channelu (pruhlednost) rozdil de poznat (jo a pokud se za normalni považuje aji GLOW tak to tam taky neni)

no dobře přiznávám že s tim "normální" sem to trochu přehnal, ale urcitě je lepší když tam máš ikonku kamery, která neni průhledná a neblika, než když tam místo ní máš ikonku USB připojení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim no ale každopadně ty nahradni ikony sem vybiral podle určité spojitosti, třeba kamera ma ikonu USB protože se tam taky zapojuje, RSS settings ma ikonu network settings protože se pracuje ze sítí, certifikate utility ma ikonu network update protože se obě věci nepoužívají, online manualy maj ikonu prohližeče protože to je vlastně v prohližeči. (atd?)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu