Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Naruto ultimate ninja heroes III ??


joint55

Recommended Posts

  • 1 month later...

Zdravim ja kdyz sem skousel hledat na torrentovych vyhledavacich tak mi to naslo verzi pro PSP a ta mela neco pres 3 GB tak nwm ! Taky bych byl rad aby to vyslo i kdyz sem si este ani nezahral NUNH 2

ZCEKUJTE

Jinak bych to taky dost ocenil mohli by udelat hru jako je Narutimate Accel 2 na Ps2 ve ktere uz sou postavy ze Shippuden !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikož jsem velkej fanda naruta, tak NUNH2 považuju za jednu z nej her na PSP, a kyby vysel další díl a byly by tam shippuuden postavy tak by to bylo upa užasny.

Kdyby se nekdo pokusil o konverci nějakyho naruta se shippuuden postavamy z pska, a bylo by to funkcni na PSP tak mu okamzite POŠLU 2200 KREDITŮ a myslím si, že by i ostatní fandové naruta nějakým tím kreditem přispěli..... ( A ti, kteří by byli ochotní přispět, tak ať mi dají THANKS :D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sám tomu moc nevěřim ale kdyby jenom předělali z ps2 ultimate ninja 3 nebo narutimate accel 2 tak by to bylo naprosto bezvadný,docela se divim že na psp to dělaj uplně jiný ty hry přitom vypadaj i se hrajou uplně stejně jen mi tam prostě chybí postavy a útoky z velkých bráchů z ps2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikož jsem velkej fanda naruta, tak NUNH2 považuju za jednu z nej her na PSP, a kyby vysel další díl a byly by tam shippuuden postavy tak by to bylo upa užasny.

Kdyby se nekdo pokusil o konverci nějakyho naruta se shippuuden postavamy z pska, a bylo by to funkcni na PSP tak mu okamzite POŠLU 2100 KREDITŮ a myslím si, že by i ostatní fandové naruta nějakým tím kreditem přispěli..... ( A ti, kteří by byli ochotní přispět, tak ať mi dají THANKS :D)

Na nintendo DS teďka vyšel naruto v 3d, vypadá to dobře (tedy až na blbý rozlišení dislpaye a nic moc grafiku DSka) a na psp by to byla good parba, jinak ten torrent je na h...... žádná hra na psp nemůže mít 3gb, tak max 1600mb
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jezis jasne ze Ultimate Ninja Heroes 3 nevyslo :D.. Kazdopadne Shippuuden (Narutimate accel) by rozhodne na PSP bodl.. Jak psal luk, na PSP je strasne malo postav.. Co si pamatuju tak na PS2 v shippuudenu jich bylo nekolik desitek, na PSP jich je nanejvys 15..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem take velky fanda naruta...dobry by bylo ,kdyby ve 3/jestli bude/dali i vice shippuuden akatsuki...itachi a kisame....dobra dvojka ale je jich tam malo...treba bych ocenil i hakua nebo zabuzzu...,taky nechapu ,proc v 1 a2 meli treba gaaru....ale temari a kankura uz ne...je to tym tak kdyz uz...:D...nebo tym zvuku....uvidime...:d

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu