Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Wii a GameCube


Maximo

Otázka

Čau lidi. Nemáte někdo zkušenosti s hrami pro GameCube na Wii ?? Zkoušel jsem 2 ( Pikmin a Super Mario Smash Melee) a Super Mario Smash Melee chtěl paměťovou kartu z GameCubu, kterou nemám a Pikmin se rozjel na hlavní obrazovku a tam bylo jen " Press Start " ale ať jsem mačkal cokoliv na ovladači ( Nunchack ) nic se nedělo. S tou paměˇovkou pro GameCube je mi to jasný - musím ji sehnat, ale co ten Pikmin ?? Znamená to, že musím koupit jiný ovladač než je orig. u Wii ?? Poraďte na co ještě je potřeba si dát bacha. Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

ten ovladač v žádném případě nekupuj...hodně lidí si myslelo, že sním může hrát hry na GC ale nejde to ...musíš mít original ovladač z GC, a kartu na ukládání her, já mám obojí....

JEdy: příště si prověř než budeš něco postovat, kdyby si to dotyčný koupil tak přijde o peníze...zbytečně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Presne tak. Ten Classic Controller co se pripojuje k Wiimote je podle me uplne k nicemu, protoze je drazsi nez klasickej ovladac pro gamecube a neprinasi zadny vyhody. Naopak. Zatimco s ovladacem pro GC si zahrajete jak vsechny hry z GC tak i vsechny hry ze starsich konzoli, ktere mate z Wii Store, tak s tim Classicem jen ty ze Store...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu