Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Zklame mě xbox ?


Pooky

Recommended Posts

Sorry jestli vypadam jak lama ale už nevim jak dal.Za mesic sem mel v planu koupit xbox ale najednou sem narazil na par clanku ohledne psp a newim psp vs Xbox360.Bojim se ze si koupim xko a budu mit jednu hru a nic nemam penize kupovat hry liteon se flashnout ještě neda.Psp je dobry ale žadne pecky jako fable 2 ale zas přenosný.Ja newim sem na vynervovanej uz newim co dál.Poradte pls :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo tak to je LOL hele nový PSP už flashnout taky nejde a LITE ON mechanika jde alespon zatim vyměnit za 2000,- a když si koupíš bazarovej mužeš ho mít levnější a ještě flashnutej ber radši xbox neprohloupíš alespon na něj vycházej peckový hry na PSP vyšla dobrá hra ani nepamatuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otázka je co od jednoho a druhýho čekáš :)

Co já vím a mohlo by pomoct rozhodovat (xbox mám, věci kolem psp poměrně sleduju)

- psp je přenosný, xbox si sebou nevezmeš (překvapivě :))

- předem varuju, xbox je dost hlučný, navíc k zážitku potřebuješ nějakou aspon trochu slušnou televizi - pokud máš, pohoda, pokud ne, toť otázka...

- hry na psp jsou v poslední době problém, nevychází velký pecky a speciálně pro psp moc lidí nevyvíjí, většinou předělávky "větších" her z konzolí. Tenhle problém u xboxu není, her je dost

- na liteonu si fakt pařby nezkopíruješ, ale dají se dobré hry originál sehnat za pár stovek na aukcích a forech, pokud nebazíruješ na nové s krabičkou a manuálem

Já mám xbox a spokojenost, o psp jsem uvažoval a nekoupil. Pokud ale třeba šestkrát do týdne jezdíš dlouho vlakem, možná víc uplatníš psp, dost záleží na tom co o tobě víš jen ty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele já si koupil PSP asi před necelým rokem v listopadu.Dnes ho už nepoužívám:(...občas na nějaký film nebo třeba na výlety na MP3.Koupil jsem si Xbox nedávno si ho dal vyměnit (mechaniku za mechaniku) protože jsem měl lite-on, zaplatil jsem sice 2000Kč ale jsem velice spokojenej:).Jo a pro zajímavost Xbox a PSP se těžko srovnávají;)!Protože Xbox je nextgen (pořádná grafika) a PSP je handheld (přenosný za cenu horší grafiky) ... toť můj názor.:P

EDIT:Sakra napsal jsi to rychleji:D

Poznámka...Kde jsi vzal že je Xbox hlučný?Na 12x možná jo ale po flashi je tichý.Mám CRT televizi 37cm a obraz i tak vypadá úžasně.A jak říkám lite-on se dá vyměnit takže v tom bych problém neviděl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otázka je co od jednoho a druhýho čekáš :)

Co já vím a mohlo by pomoct rozhodovat (xbox mám, věci kolem psp poměrně sleduju)

- psp je přenosný, xbox si sebou nevezmeš (překvapivě :))

- předem varuju, xbox je dost hlučný, navíc k zážitku potřebuješ nějakou aspon trochu slušnou televizi - pokud máš, pohoda, pokud ne, toť otázka...

- hry na psp jsou v poslední době problém, nevychází velký pecky a speciálně pro psp moc lidí nevyvíjí, většinou předělávky "větších" her z konzolí. Tenhle problém u xboxu není, her je dost

- na liteonu si fakt pařby nezkopíruješ, ale dají se dobré hry originál sehnat za pár stovek na aukcích a forech, pokud nebazíruješ na nové s krabičkou a manuálem

Já mám xbox a spokojenost, o psp jsem uvažoval a nekoupil. Pokud ale třeba šestkrát do týdne jezdíš dlouho vlakem, možná víc uplatníš psp, dost záleží na tom co o tobě víš jen ty.

jo tak to ale pozor neznamená že když nemáš dobrou TV že si hraní neužiješ hraní si nádherně užiješ i se scartem na mini televizi

samo že si užiješ hraní ještě víc S HDMI a zvukem 5.1 ale na 100% není podmínkou

A hlučnost taky není až tak pravda některé mechaniky hlučné jsou a některé ne jde o to že až se budou dát hry instalovat na HDD tak to bude hlučně totožné jako PS3 spíš oproti ní výhda nekusíš nic instalovat a nemusíš mít HDD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Shifter960: Jo, máš určitě pravdu - já tu slušnou televizi taky nemám a hraju se scartem na nic moc televizi - jen v tu chvíli prostě trochu mizí ta výhoda xboxu co se grafiky týká :) i tak je samo xbox skvělej, já se jen snažil působit nezaujatě -proste varuju za to chce televizi

S tím instalováním - nechtěl jsem lákat na něco co ještě není, kdo ví jak to dopadne. A i xbox sám o sobě (větráky) není nejtišší, pro mě to byl celkem šok.

Edit: Zkrátil bych to - pokud nečekáš nějaký neskutečný zázraky, xbox tě nezklame.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojda.. Já sice Xko nemám, ale i tak bych rád řekl, že jestli si chceš pořádně zapařit, tak si kup jedině next gen konzoli, tu si napíchneš na telku a hraješ v pohodlí domova. PSP tě uspokojí jen v případě, že furt někde lítáš a nebýváš moc doma, takže si tam šoupneš pár filmů a nějakou tu hru a kdekoliv si zahraješ.

Rozhodně takhle to srovnávat nemůžeš, protože srovnáváš nesrovnatelné. Pevná konzole a mobilní konzole se spíš vyplatí jako celek - když nejsi doma hraješ na PSP, když příjdeš domů hraješ na Xku. Toť můj názor ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle se tu řešilo mnoho krát na xko hry můžeš měnit tady na forum nebo je nakuovoat za celkem levno(nebo vyměníš mechaniku) ... psp pude časem flashnout ale jestli si ho už měl tak to je už celkem o ničem... estli chcš na psp kupovat originálky tak na sp rovnu zapomeň ... jinak LOCK! ted už je to jenom na tobě...

a taky to dobře napsal sensei(ten druhý odstavec ;))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu