Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Něco málo k chlazení...


Recommended Posts

Cože? tohle jsi si fakt objednal? A budeš to do toho přendavat? Kdes to sehnal?

Asi si myslí, že na to sbalí nějakou holčinu :D ... tohle je fakt zbytečný, tak akorát na machrování ... o to víc, že máš Jaspera, kterej když ho nebudeš hnát někde v koutě vydrží bez problémů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 187
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Asi si myslí' date=' že na to sbalí nějakou holčinu :D ... tohle je fakt zbytečný, tak akorát na machrování ... o to víc, že máš Jaspera, kterej když ho nebudeš hnát někde v koutě vydrží bez problémů.[/quote']

No asi tak... U nějaký starší revize možná ale, u Jaspera mi to přijde taky dost zbytečný. Navíc za takovouhle vychytávku vyplázněš pěkný prachy, takže bych ti kokos doporučoval fakt si to rozmyslet.

Ale jestli ti neomylnost jaspera nedá spát, tak si tam namontuj ten větrák jak jsem psal výše. Vyjde tě to možná 10x levněji avšak u jespera to bude mít stejnej účinek.

//edit: navíc o vzhledu a skladnosti tý krabice by se dalo diskutovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jen sem uakázal par sbusobu jak ochladit xko ja si to kupovat nebudu jen usb vetraček do zadu jinak nic a konec

//<^KeNnY^>: Já jenom, že o pár postů výš jsi psal, že ti ten case (LIAN LI PC-XB01) má přijít ... každopádně tohle už jde do OT, takže jenom pro vyjasnění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

trochu OffT.. Po dlouhe dobe sem vlezu "nechodim sem protoze je to tu nestesti nikdo necte a porad jen dotazy dokola" "nepocitam tech par opravdovych profiku co tu je a rozumeji tomu" no a co nevidim 24.08 2010 se tu resi pridavne vetrani ktere se tu resilo uz pred rokem a asi jeste dyl nebudu dohledavat. A nikdo nepochopil do ted ze je to totalne nahovno a zbytecne tahani penez z lidi. A nebo proste kazde blb co se tady pta je linej si prolezt forum nejen toto!!!

Je mi vas opravdu lito, kupujte pridavne sracky ktere jsou k nicemu jak u starejch verzi X360 tak zbytecnost u poslednich verzi X360...

a klidne si nekdo stezujte co to tady melu ze to sem nepatri, ale je to fakt ubohost po takove dobe co se to resilo nejen tady, se zeptat pomuzou mi tyto a tyto pridavne vetraky ? no je mi zle. :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Připojuju se tady ke starýmu známýmu Snoopykovi :) Zdar :)

Chladiče dozadu jsou úplně na nic, pomužou minimálně, já jsem zastáncem toho udělat prostě do xka dvě díry z boku, vyvést mechaniku, koupit ty přídavné větráčky dozadu na usb, přidat k nim vypínač, vymontovat a namontovat přímo na pasivy :) To pomuže, pasivy jsou chladný... Když je fouknete dozadu, jen tím zvýšíte průchod vzduchu v xku, stále ty pasivy nechladíte přímo... takže asi tak :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele hoši jsem úplně blbej nebo ty větráky v xku nefoukají dovnitř ale ven??? Teď na to koukam, a až do teď jsem si myslel, že ty větráky foukají do xka. A přitom oni foukají z xka... Sem z toho fakt vedle...

Snoopyk: Prosim tě jak ten 12V napájíš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně že foukají ven,vyhání teplej vzduch a přitom těma malíma dírkama na plastech tahají studenej :)

Jo jo, už mi to došlo, ale musim teda říct, že foukají a tahají fakz mizerně málo (teda alespoň na mym Zephyrovy). Poohlídnu se po nějaký náhradě za ně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 1 year later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu