Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Linux na Xbox 360


Pulsedriver

Recommended Posts

Rozjel tu nekdo Linux na Xbox 360? Docetl jsem se, ze to jde pres jakysi King Kong exploit, nicmene s novym kernelem to asi nemam sanci to rozjet. Jedine pres modchip. Dela to tu nekdo? Pripadne existuje nejaka jina moznost nez zasah do konzole modchipem? Diky.

napíšu jedno... zapomeň na to... jednou jsem našel návod... ale nefunguje to na všech xboxech navíc je to děsně složité ... ne jak u ps3 ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, slozity je na Linuxu vsechno, s tim jsem smirenej. Spis bych to chtel nejak rozjet. King Konga mam a bootovaci Gentoo taky, ale mam, bohuzel, nejnovejsi kernel, takze to je celkem problem. Potreboval bych ho downgradovat a tak me zajima, jestli to jde nejak softwarove a pokud ne, tak zda vite o nekom, kdo dela mod chipy na downgrade.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 9 months later...
je potreba urcitej kernel xboxu a hra King kong myslím :D;)

btw na googlu zadej Project "Free 60" nebo Linux on Xbox 360 jak snadné ... :D

http://www.free60.org/wiki/Main_Page

no tohle uz vim a takovyhle odpovedi nesnasim jako treba skus pouzit google

a ten project free 60 mam nahore napsanej takze taky zadna novinka :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 months later...
  • 2 weeks later...
jestli chces pustit ten linux tak si pres jtag tam nahraj xreboot a pres ten to uz pustis

Hlavna vec, ze si odpovedal na polroka stary prispevok :cheesygrin: Pred polrokom o XBReboot nebolo chyru, teraz to uz vie kazdy...ale snaha pomoct sa vzdy ceni, aj ked je "po termine" :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu