Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PhotoFast CR-5400 a Čr


Jarbi

Recommended Posts

jako prodávaj to na http://www.tygriceny.cz/obchod/PhotoFast-CR-5400-Dual-Slot-SDHC-MicroSDTF-MS-Pro-Duo-Adapter-32GB-Max

ale tomuhle shopu jsem nikdy nevěřil.... takže jako zkusit to můžeš a ta cena taky není nejhorší vzhledem k tomu že se SDHC 16GB prodávaj za 1000

čili by tě vyšla kartička 32GB na cca 2700,- což je hodně slušný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako prodávaj to na http://www.tygriceny.cz/obchod/PhotoFast-CR-5400-Dual-Slot-SDHC-MicroSDTF-MS-Pro-Duo-Adapter-32GB-Max

ale tomuhle shopu jsem nikdy nevěřil.... takže jako zkusit to můžeš a ta cena taky není nejhorší vzhledem k tomu že se SDHC 16GB prodávaj za 1000

čili by tě vyšla kartička 32GB na cca 2700,- což je hodně slušný

Vyjde te to urcite draz, protoze musis koupit micro SDHC, SDHC bys do ty redukce nenarval, 16GB stojí tak 1600,- ale zas to je Sandisk,takze to bude urcite kvalitni zbozi.Takze te to vyjde na naky 4k+-:bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
tak ja uz ji mam, bomba, na 16 gb jsem cekal, konecne si tam muzu dat komplet bigbang theory a family guye! ;)

objednal jsem 3, 2 mam navic, pokud ma nekdo zajem, vyzkousene, vsechny 3 funkcni

a co tedy máš? kerou redukci?:D nebo sis koupil jen kartu?

možná bych měl zájem o tu redukci:D a cena?:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajimalo by me, jak je to s rychlosti - microSD(HC) je o dost pomalejsi nez klasicka MSPD, na kteoru je PSP delany.. Hodne o tomto adapteru uvazuju, a tak bych chtel vedet, jestli tam jedou videa a mp3 v pohode (neseka se to) a jestli ty loadingy u her nejsou nejak extremni.. :)

Diky za info,

kweensey

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno, asi bych tam koupil SanDisk microSDHC 16GB (napred jednu a jak by dochazelo misto, tak bych dokoupil druhou - tu samou), do zadnych levnych sracu bych nesel.. :)

EDIT: Nebo mas zkusenosti s nejakou jinou, co by byla kvalitni a rychla (popr. stejne rychla jako Pro Duo - jak rikas)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pozor, uz jsem to jednou psal, ale znovu:

sandisk microsd je minimalne stejne rychly jako orig nofake MSPD! a rychlejsi, nez ony polofaky MSPD sony, ktere koupis tu na foru. na ty nahravas pres USB kabel treba 1,5 - 2 MB/s.

na microsd pres tento adapter (nebo i jednoduchy na 1 microsd) nahravas 5-6 MB/s podle koupene karty

jinak volim presne stejnou taktiku - nyni 16gb sandisk za 1400,- + adapter a po vanocich az misto dojde a karty slevni, dalsi 16gb = magickych 32GB!! :-D

edit:nevite jak je to s CLASS 4, 2, 6 u microsd karet?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[/b]edit:nevite jak je to s CLASS 4, 2, 6 u microsd karet?

neni to u SD ale u SDHC.

Karty SD jsou puvodne navrzene jen do kapacity 2G. Cokoli co je vys uz vam nemusi vsude fungovat.

A ono CLASS oznacuje garanci minimalni prenosove rychlosti karty.

Takze

Class 2 = 2MB/s

Class 4 = 4MB/s

Class 6 = 6MB/s

Tudiz jak vidno mas vyrobcem garantovanou nejnizsi prenosovou rychlost. Z cehoz vyplyva ze class 6 bude nej volbou do PSP. I dle mych zkusenosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dnes mi redukce prisla, ale jeste nevim jak velke karty mam poridit... Budou 2 x 16Gb ( 32Gb) behat v pohode?? ma to nekdo odzkouseny???

neni to u SD ale u SDHC.

Karty SD jsou puvodne navrzene jen do kapacity 2G. Cokoli co je vys uz vam nemusi vsude fungovat.

A ono CLASS oznacuje garanci minimalni prenosove rychlosti karty.

Takze

Class 2 = 2MB/s

Class 4 = 4MB/s

Class 6 = 6MB/s

Tudiz jak vidno mas vyrobcem garantovanou nejnizsi prenosovou rychlost. Z cehoz vyplyva ze class 6 bude nej volbou do PSP. I dle mych zkusenosti.

ty class 6 jsou celkem drahy... myslyte ze ta class 4 nestaci??? bude to stacit na hry ????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dnes mi redukce prisla, ale jeste nevim jak velke karty mam poridit... Budou 2 x 16Gb ( 32Gb) behat v pohode?? ma to nekdo odzkouseny???

ty class 6 jsou celkem drahy... myslyte ze ta class 4 nestaci??? bude to stacit na hry ????

Mám 2x8GB SanDisk class 4 a jedou v poho,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu