Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Ovladaček k Xboxu


JohnnyX360

Recommended Posts

Chtěl bych se zeptat, jestli existují alternativy vedle MS klasických ovladačů pro 360ku.

Ovladač sám je perfektní, ale s nadcházejícím Tekkenem :cheesygrin: budu potřebovat ovladač s lépe vyvedenými směrovými šipkami, nejlépe tak jako je má PS3 ovladač. Nebylo by teoreticky možné nějak přeoperovat PS3 ovladač a připojit ho k Xboxu? To je ale asi hloupost, spíš jestli nemáte někdo zkušenosti s alternativními ovladači?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co jsem viděl tak bude přímo verze originálního ovladače, která má lepší d-pad. Ta špatná zpráva je že to bude omezená série gamepadů k propagaci Pro Eva, takže asi naprosto nebudou k sehnání, přestože se do Evropy mají dostat, ale zkusit to můžeš.

zdroj: kotaku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám přesně to, co hledáš>>http://www.herni-prislusenstvi.cz/xbox-360/ovladace/-/201.html

Jsem na sebe pyšná... :D

Ty blazne,dobre ty,kruta zabijacka :D

Jeste je tu jedna alternativa ale pomerne draha a to jest XFPS V3 SNIPER,k tomu dokoupit USB joypad ve stylu PS joypadu a muzes hrat :wohow: ;) ale suma sumarum to dela dejme tomu 2 500 plus hra...no no,nevim nevim jak bych to poresil :blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu