Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Bioshock 2: Sea of Dreams


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 61
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

beru dvě uber edice xD ... a pošlu ty Big Daddy do školy aby to tam zdevastovali a hlavne aby neco udelali stou češtinářkou xD no a pak je pošlu na všechny cigány ve měste xDDD

To se ti ale finančně nevyplatí maj tam cenu low msrp of 14.999dolarů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska mi prisla Special edition a pro sberatele a milovniky hry musim VELMI doporucit jeji koupi... Mel jsem v ruce uz myslim dost collektorek ale tak dobre zpracovanou jako ji ma bioshock 2 to se vydi malo kdy :) Vecer vam sem nahodim par fotek at se muzete presvedcit na vlastni oci a taky napisu par dojmu z hrani :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem kousek za půlkou a zatím paráda. Dvojka se mi líbí víc než jsem čekal. Rozhodně si to po dohrání dám hned ještě jednou.

Jediné co mi zatím nesedí je nízká obtížnost, na "normal" jsem zatím ještě neumřel. Možná to je ale tím, že už z předchozího dílu vím jak na to :)

Btw. speciální edice je vážně parádní.

Zatím hodnotím 85-90%, rozhodně to stojí za to ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já bohužel jen PC jsem chvíli hrál, děj nic moc, uvažoval jsem, že to koupím na PS3 a vychutnám si to na pořádné TV, no, nicméně, ještě že jsem si to mohl u kámoše zkusit, hrál jsem to pár hodin a tak jako jednička mě to nevzalo, vůbec z toho nečiší ta radost z hraní, prostě hrát za tupouna Big Daddyho mě nevzalo, začátek dost divný :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě slabota:

Kratší - 8 levelů WTF???

Příběh o ničem - kde jsou ty doby odhalování celé historie a pádu Rapture? Teď se to soustředí na několik zbytečných postav a podivný vztah Big Daddy vs Littler Sister, který působí jako křečovitě vykonstruavný jen aby ta hra o něčem byla.

Moc stejné jak ojenička - defakto nic nového. Jen pár zbraní a plasmidů, ale nic co by změnilo hratelnost.

Nízká variabilita prostředí - nemluvě o tom kolik předmětů, textur a zvuků je zrecyklováno z jedničky.

Osobně jsem čekal víc. Ještě před 10ti lety b toto vycházelo jako datadisk. Ne jako plnohodnotné pokračovoání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě slabota:

Kratší - 8 levelů WTF???

Příběh o ničem - kde jsou ty doby odhalování celé historie a pádu Rapture? Teď se to soustředí na několik zbytečných postav a podivný vztah Big Daddy vs Littler Sister, který působí jako křečovitě vykonstruavný jen aby ta hra o něčem byla.

Moc stejné jak ojenička - defakto nic nového. Jen pár zbraní a plasmidů, ale nic co by změnilo hratelnost.

Nízká variabilita prostředí - nemluvě o tom kolik předmětů, textur a zvuků je zrecyklováno z jedničky.

Osobně jsem čekal víc. Ještě před 10ti lety b toto vycházelo jako datadisk. Ne jako plnohodnotné pokračovoání.

Přesně tak Hra se mi líbí, ale jednička byla mnohem lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc stejné jak ojenička - defakto nic nového. Jen pár zbraní a plasmidů, ale nic co by změnilo hratelnost.

Nízká variabilita prostředí - nemluvě o tom kolik předmětů, textur a zvuků je zrecyklováno z jedničky.

Osobně jsem čekal víc. Ještě před 10ti lety b toto vycházelo jako datadisk. Ne jako plnohodnotné pokračovoání.

A co jsi čekal, ono se to odehrává též v Rapture. Tak jak by se to mohlo odlišovat? Vždyť by to byla pakárna, Rapture je jeden celek, nemůže v druhém díle vypadat jinak.

A jaké nové plasmidy a zbraně by jsi chtěl? Ve dvojce je Rapture ještě v horším stavu než při první návštěvě, tak dost pochybuji o tom, že by tam byla ještě nějaká funkční vědecká laboratoř schopná něco nového vyvinout.

A cca 10 hodin ti přijde jako datadisk?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem to dohrál a upřímně tak pěknou hru sem dlouho nehrál grafika jak první díl ale přesto krásná a navíc jak tu někdo zmínil "tupoun big daddy" tak tenhle je narozdíl od ostatních schopnej emocí kdo hrál tak to ví ze scénky kdy

Sophia dusila Eleanor polstarem v te chvili jak se potom big daddy potom zhrouti

jinak celkově moc dobrá hra a ke konci i dost dojemná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už jsem taky na konci. Na "normální" obtížnost mi to zabralo krásných 12 hodin.

Konec byl vážně parádní, moc jsem si ho užil.

Moje hodnocení 95%, velmi dobře odvedená práce.

Hrát chvilku za Little Sister se mi taky líbilo.

Btw. bral bych i knížku zasazenou do Rapture :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu