Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Bioshock 2: Sea of Dreams


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 61
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Me se posledni mise nesekala vubec.

jinak jestli si little sisters nezabijel tak

u tebe hra skoncila nejlepsim moznym koncem

ja jelikoz sem je zachranoval ale sem tam sem nakou sejmul tak

sem mel konec jinej a v nem sem mel na vyber obetovat se a zachranit se pritom obetovani byl dobrej konec a i s big daddyem to skoncilo trochu lepe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě slabota:

Kratší - 8 levelů WTF???

Příběh o ničem - kde jsou ty doby odhalování celé historie a pádu Rapture? Teď se to soustředí na několik zbytečných postav a podivný vztah Big Daddy vs Littler Sister, který působí jako křečovitě vykonstruavný jen aby ta hra o něčem byla.

Moc stejné jak ojenička - defakto nic nového. Jen pár zbraní a plasmidů, ale nic co by změnilo hratelnost.

Nízká variabilita prostředí - nemluvě o tom kolik předmětů, textur a zvuků je zrecyklováno z jedničky.

Osobně jsem čekal víc. Ještě před 10ti lety b toto vycházelo jako datadisk. Ne jako plnohodnotné pokračovoání.

Máš zcela pravdu.Jen to používání plasmidů a zbraní zároveň je výborné a zábavné.Ale hra jako celek bez kouzla jedničky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem to dohrál a upřímně tak pěknou hru sem dlouho nehrál grafika jak první díl ale přesto krásná a navíc jak tu někdo zmínil "tupoun big daddy" tak tenhle je narozdíl od ostatních schopnej emocí kdo hrál tak to ví ze scénky kdy

Sophia dusila Eleanor polstarem v te chvili jak se potom big daddy potom zhrouti

jinak celkově moc dobrá hra a ke konci i dost dojemná.

Tak jestli Ti ke konci připadá dojemná,tak si zapni konec 1.dílu.(ještě dojemnější)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm s tech nazoru nevim jestli si to mam koupit ale jednicku jsem dohral jednim dechem a je to pro me jedna z nejzasadnejsich veci co jsem hral tak se budu ted rozhodovat jestli BFBC2 nebo todle sakra
Za plnou cenu to nekupuj.Nicméně budu mít brzy na prodej Rapture edici za BEST cenu 999kč.(100 stránková vázaná knížka je velmi pěkná)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu