Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod na custom firmware 5.00 M33 (new: Update 6)


ramalamadingdong

Recommended Posts

  • Odpovědi 294
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Ahoj,

tak teď sem se prokousal deseti stránkama tohohle topicu a sem trochu zmatenej z přehršle updatu, které jsou potřebne/nepotřebné?Nevím....Potřeboval bych , prosím, napsát nějaký list toho, co si mám na moje PsP fat- cfmw 3.90 M33-3, chci si updatovat na 5.00 M33 ale nevim co vše tam dát:ziped:...prioritou jsou hry a themata.

Předem moc děkuju všem za odpověď, myslím, že se to bude hodit víc lidem:bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Upgradoval som pred tyzdnom z rovnakeho CFW ako ty(ibaze na Slimku), a robil som to cez menu psp - network update, podla mna najjednoduchsia cesta k update. Samozrejme ak mas pristup k wifi :) Ja osobne osm si po update zmazal vsetky pluginy a stiahol : CXMB 3.3(je tu topic kde to najdes), game categories(psp.novinky.org), popsloader(http://console-forum.net/showthread.php?t=19733) a najnovsiu veziu Hold pluginu a to je vsetko. Inak spozoroval som jednu zmenu v cxmb temach, a sice ze ked si ju aktivujes, mas tam aj pozadie a nemusis ho manualne nastavovat. Mne to predtym na 3.90M33-3 neslo. Takze temy su vybavene a hry...savy mi funguju bez problemov, psx som neskusal, ale s popsloaderom by nemal byt ziaden problem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Soon, 5.00M33-4

As you might have seen on eXophase.com, there is an update in progress.

You'll see it here, on the main page and on this blog, as always. Just to confirm this new. We'll keep you updated.

exophase.com

Alek has informed us that 5.00 M33-4, the latest edition of Dark_AleX's M33 custom firmware series, will be released within the next few days. Alongside the usual round of bugfixes, a host of new features are planned for the update. Details are being kept under wraps for now but stayed tuned to Dark-AleX.org and eXophase.com for the latest updates as they come.

.................

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přidán Update 4

- Speed selected for umd/iso was not properly locked in some new games that used scePower_EBD177D6 instead of scePowerSetClockFrequency to change speed.

- UMD/ISO speed settings now apply to PSN games too.

- Fixed libupdown.prx connecting to dark-alex.org instead of sony when npsignin_plugin checks for a new version and m33 update is enabled.

- Iso file descriptor was not closed in driver deletion

- Added a shutdown command to vshmenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Jasou to jen nejake podelane korejske fonty a location free player, tedy veci, ktere nikdy nepouzijes..

Vratit se to tam da bezproblemu - z jineho PSP dohrat, anebo jeste lepe proste reinstalaci cfw pres pandoru, anebo pres recovery flasher.. ale ver mi, ze ty soubory nikdy potrebovat nebudes..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PLEASE stáhl jsem si fw 5.00 m33-4 update byl v poho ale ted se mi sekají videa jen tak to nepoznáte ale video s hudbou je už zřetelnějě poznatelný sekání videa a samozdřejmě zvuku jian k je vše v poho ale čim to je že se to seká ???

VYŘEŠENO :D Zničeho nic je to v poho :D:D sorry :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

heh ...

Pročetl jsem všechny stránky a docela mne polekalo co vsechno se stalo lidem po udpatu... ale jdu do toho :D

mam to staženy a ted na to koukam a neim co s tim mam delat..

Mam tam složku psp ...V ni jsou game...udpate....500.pbp a eboot.pbp

takze to mam kopirovat vsechno do game ?

Ve složce game nemam složku udpate takže ji mám vytvořit ?

a i to 500 a to eboot mam dat do udpate ? nebo jen do game...

a ješte nechapu jak se udpatuje firmware prosím polopaticky krok za krokem..:D:D ThX...

Mam to v game ... udpate ....

Ale v psp mi to háže Corrupted data ...

I m noob... :D

Edit: nema se to udpatovat v game udpate version xxxx

Edit2:v udpate psp game version2.71 nefunguje napise mi to: Není nutny udpate

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu