Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod na custom firmware 5.00 M33 (new: Update 6)


ramalamadingdong

Recommended Posts

  • Odpovědi 294
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Ahoj lidi, vim ze to sem asi nepatri, ale snad me neukamenujete... mam takovej problem s GO!MESSENGERem ... mel jsem CFW 3.71 a docela jsem se na tenhle programek tesil, a tak sem radsi nejdriv updatnul na CFW 3.90 pac co sem se docet, tak s timhle CFW prisel i ten GO!MES..... a pak sem tam kopnul CFW 5.00 M33-4, a GO!MES.... nikde ... vubec ho tam nemam a nebyl tam ani po tom, co jsem tam nahral ten CFW 3.90. nevite prosim jak je to mozny ze to tam nemam? a da se to nejak doinstalovat? dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vyšel update 5.00 M33-6

- v recovery v configuration pribyla posledni volba "fast memorystistick" ktera je implementovanym fastmodem z 3.71

UPOZORNĚNÍ:

-ti kteri pouzivaji fastmod, nedoporucuje se pouzivat "fast memorystick"! Prvni si preflashnete na 5.00 M33-4 a pak updatnete

Instalace:

- pro ty, kteri maji 5.00 M33-x, vykopirujte EBOOT.PBP z raru do PSP/GAME/UPDATE

- ti kteri nemate 5.00 M33-x, pockejte az to tu evil updatne

///update už byl včera kdyby Rix nesmazal část DB xD... jinak update prvního příspěvku, rozdíly rychlistí čtení v přiloženém html souboru tekken90

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Updatnul jsis to na oficialni firmware, kdyz neumis cist.. Mno, to by jsi vlastne neumel ani psat.. Takze te vlastne omlouva jen pokud mas vyrazene oci, pokud ne, tak jsi retard a jedine, co muzes delat je napsat nekomu na mapce flasheru (odkaz v mem podpisu) a domluvit se s nim na flashnuti. Za demenci se plati ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm, neprejmenoval, jinak by se ti nespustil originalni update, to ti reknu rovnou ;) nema cenu si nic nalhavat

EDIT: jak rika ice22222

kdyz je pro nekoho tezke i pochopit nakopirovani a nasledne prejmenovani jednoho souboru, tak to uz je vazne tezke.. to si tam radeji nech ten originalni fw a hry si kupuj, Ty si CFW nezaslouzis ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týče 5.0 a některých her... Tak stačí nastavit jiný UMD driver, a většinou jdou. Standartně je nastaven na Normal, kde mi spoustu věcí nejde.

Ale... Chtěl bych se zeptat.

Funkce Network Update updatuje na oficiální FW? V některé starší verzi M33 CFW byla mám dojem zmíňka, že je upraven Network Update a updatuje na novější CFW. Jak tomu je tady v 5.0?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týče 5.0 a některých her... Tak stačí nastavit jiný UMD driver, a většinou jdou. Standartně je nastaven na Normal, kde mi spoustu věcí nejde.

Ale... Chtěl bych se zeptat.

Funkce Network Update updatuje na oficiální FW? V některé starší verzi M33 CFW byla mám dojem zmíňka, že je upraven Network Update a updatuje na novější CFW. Jak tomu je tady v 5.0?

jistě..je to ve všech CFW tuším od 3.80 M33 (nevím jistě..) dá se přepínat mezi ofic. a cfw updatem...je to v recovery menu/configuration

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu