Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod na custom firmware 5.00 M33 (new: Update 6)


ramalamadingdong

Recommended Posts

  • Odpovědi 294
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Update prebehol ok, len mám problém pripojiť sa k pc. Predtým mi zobrazoval psp ako vymenitelný disk/podobne ako USB kľúč/ a teraz ho zobrazuje ako PSP TYPE A.

Lenže pc nevie nájsť k nemu ovládač,tak to nejde pripojiť.

Kartu som sformátoval a nepomohlo.

Vie niekto čo s tým? THX

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

taky přidám jednu odpověd a doufam,že rozpustíte moje obavy,ale ... mám cfw 3.90 .. mužu přímo přejít na 5.00 a jestli jsou nějaký problémy nebo jestli poznám nějaký problémy? koukal jsem na ten návod, ale předem jsem pochopil,že jedine co vlastně musím nainstalovat aby to fungovalo bylo cfw update na 5.00 , potom vlastne nic, když mám slimku.. a ješte posledni dotázek.. Data a hry na Memory Stick kartě zustanou, nic se jim nestane a měli by dal fungovat ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Data na kartě zůstanou, ale doporučuje se po updatu kartu naformátovat, takže při formátu se ti data smažou, jinak update můžeš udělat z 3.90 rovnou na 5.00, ale jestli tomu tolik nerozumíš, tak se připoj a updatni to rovnou přes PSP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ahoj, no vsechno jsem udelal podle navodu a slo to, pak jsem vlezl do recovery, chtel jsem zapnout pluginy, zjistil jsem ze jsou zapnute, tak jsem dal exit a ted kdyz chci psp spustit, jen se mi rozsviti dioda Power a blikne WLAN (i kdyz neni zapla) a za par sekund se psp vypne, mam slima, co s tim?

EDIT: Bez pametovky nabehne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Ahoj, no vsechno jsem udelal podle navodu a slo to, pak jsem vlezl do recovery, chtel jsem zapnout pluginy, zjistil jsem ze jsou zapnute, tak jsem dal exit a ted kdyz chci psp spustit, jen se mi rozsviti dioda Power a blikne WLAN (i kdyz neni zapla) a za par sekund se psp vypne, mam slima, co s tim?

EDIT: Bez pametovky nabehne

Při startu PSP podrž pravé horní tlačítko ®, najede ti černá tabulka, vlez do Configuration a Položku "Autorun program at PSP/GAME/BOOT/EBOOT.PBP" nastav na DISABLED

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu