Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Firmware na hrani (ISO)


shubeny

Otázka

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

V 3.03 OE-C zadny M33, no-umd ani nvm jaky kraviny nejsou.

Ano v 3.03 OE-C MUSIS mit UMD disk pro hrani ISO her.. nenech si tu radit o nezkusenych, co radi hovadiny, ackoliv dany firmware vubec neznaji

.. radeji neradte - co kdyby si kvuli vam nekdo terba briknul PSP? Videli jste nekdy 3.03 OE-C? Ne? Tak nerad!

EDIT: Protoze si pigy nedal pokoj, jeho matouci posty ZDE jsem smazal - aby nematly dalsi lidi.. A chci upozornit, ze jakekoliv dalsi dezinformace, budu trestat bodama za OT a spam, protoze ty posty jsou k nicemu - naopak, skodi! Takze si davejte bacha, na co odpovidate, jestli na vec, kterou jste nikdy nevideli (vymyslite si) anebo na vec, ktere rozumite!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ano, jiny CFW, urcite to zvladnes..

Nejdrive jdi na tento CFW - poradne cti navod a zvladnes to

http://console-forum.net/showthread.php?t=10692

Postupuj dle "2) 3.52 M33 easy Instaler", po instalaci dohraj jeste update 4 (nemusis predchozi updaty, uz je obsahuje)

Pak muzes na http://console-forum.net/showthread.php?t=36716

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Diky skusim, ale musim nabijet chce to po me 75%baterku

Tak jsem vsechno udelal, ale ta hra mi stejne nejde, ted se objevi jen cerna obrazovka a nic, mozna ze nejaka spatna verze

Skusil jsem jeste jinou hru a udela to to same? Kde muze byt chyba, naskoci logo PSP a pak jen cerna obrazovka..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak jsem vsechno udelal, ale ta hra mi stejne nejde, ted se objevi jen cerna obrazovka a nic, mozna ze nejaka spatna verze

CFW sis tam nahral v pohode???Jestli jo tak CG a jinac jesltli mas cernou obrazovku po spusteni hry tak stiskni select a hod si tam M33 Driver teda nevim jak je to u 5.00M33,nechci nejak radit blbe,ale melo by to tak byt.

:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu