Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Wifi DLink 524


derkon

Otázka

Dobry den,pred 2 dny jsem si zakoupil tento wifi router..Ovsem mam takovy problem a to ze mi nejde dodelat instalace :-(..Vzdyt to napise nejakou hlasku jako"zkontrolujte zda ethernetovy kabel je spravne zapojen do PC,a zda je wifi router spravne zapojen"..Kdo ma s timto wifi routerem zkusenosti prosim poradte:cry:..Jestli by se s neci pomoci wifi rozjela tak ho nejaky ten penezity uplatek nemine ..DEkuji vsem kdo se bude zkusit mi pomoci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

naoknfiguruj router tak jak ho budes pouzivat a pak ho vyhod na delsi dobu z eletriky. vyhod z eletriky taky motorola modem od UPC. nech to tak 10 minut odstat a pak to zapoj do eletriky zpet. (cas by mel stacit i jen pul minuty)

PS: v routeru ve wan nastav akorat prazdne radky... UPC to prideluje samo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Takze mi to furt hazi error:Please check the ethernet cable connection from your PC and make sure the router is powered on..:-(..Jedine,co se mi podarilo rozjet je,internet vedeny pres wifi...Tj:Modem napojeny na wifi do WAN Portu,a z routeru pres LAN napojene do pocitace...Takhle uz i internet funguje :-(..Ovsem wifi furt nejde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu