Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Loading failed


Pitrigo

Otázka

Tak jsem pulku dne hledal na zahraničních forech danou chybou s loadem her (data is corrupted), a jde o chybu paměťové karty.

Jedna se zrejme o urcitou serii takto vadnych karet, kde ani formatovaní nepomáhí.

Vse se vyresi koupi nove karty, nejlepe Sandisk.Nemam to jeste oveřené-musim od nekoho pujcit kartu a zkusit....modlim se at to běží v pořádku.

TAKZE CHYBA VYRESENA ! Koupil jsem novou kartu Sandisk 4GB Ultra 2 a fičí to jako po masle !!!! :-))

Parada konecne si zahraju naplno!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Prave ze save probehe ve hre v pořádku, pak treba ze hry vyskocim, znova najedu a např. v GoW dam load game a chyba vyskocí.

Tu nutnost mit UMD v psp jsem v poradku odstranil...ale i tak chyba loadovaní pretrvala.

Mozna nutno rici, ze hry,kterych se to tyka jsou ty nejvice ořízlé....

Ale by sna d nemelo mit vliv:-(

Jeste nápad?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nee, zde byl jen navyšovan FW, celou noc mi to vrtalo hlavou, zkratka hru savnu a pak primo ve hre pri loadu daneho savu mi to napise the data is corrupted....nebo treba ve Virtua tennis data is damaged...load neprobehne....to same GTA Stories, proste si to nezahraju...muzu projet 3 mise a po dalsim zapnutí psp muzu zacit znova...jedine vyzkoušet jinou kartu, nebo nekomu poslat muj save zda ho rozjede-abych eliminoval chybu zápisu na kartu...važně nevím...a dochází nápady:-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Hledal jsem i na cizích fórech, vypadá to že chyba loadu her (load failed-The data is corrupted )se v mnoha pripadech tyka karty dodavané k psp....nejsem jediny..

http://www.pspmod.com/forums/hardware/14793-load-failed-corrupted-data-help.html

tady se řeší stejný problém.

Je mi divné že ne každá hra tuto chybu vykazuje...a formatovaní nepomohlo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

omg uz nekolikrat sem ti rikal at pouzivas tlacitko "EDIT" !!! :dozey:

Jinak ja uz jsem ti to v nejakem topiku radil at vyzkousis jinou kartu a jak je videt asi si me neposlechnul ...kup si nejakou SanDisk a budes mti po problemech ... a za ten tripple post se styď ! :blink::D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu