Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Psp 3000


SIMČA

Otázka

Jsem totální nováček a trochu v tom tady plavu!!:roll::roll:

Ale chtěla bych svým dětem koupit na vánoce PSP!:psp:

Nechce se mi,ale vrážet takové prachy za originální hry!:cry:

Podařilo se vůbec už někomu flashnout PSP 3000?Mají ho teť u nás v obchodě a než ho koupim chci se zeptat jestli už to jde nebo se na tom teprve pracuje.Díííííky za informace:bash::wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Zatím flashnout nejde , možná ani nepůjde ( ale to není jisté) . Takže zatím nejlepší volbou je koupit děckám bazarové PSP už rovnou flashlé :)

Díky a které by to asi tak mělo být.Slim nebo jiné?!!

Mě osobně se zamlouvá slim,ale ty co jsou pry teť v obchodě mají nové střeva a s tím flashnutím to prý taky není žádná sranda!!:blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

je pravda ze bych na vanoce bazarove PSP opravdu nechtel

ale na to vam muzu rict jen jedno kupte nintendo ds lite do toto je flash karta

anebo koupit PSP 3000 a k tomu hru gta vice city stories stoji par kacek a kazdy dite to bavi

a k tomu by melo krasny novy psp 3000:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Problem vyresen -> lock

.. PSP3k flashnout nejde, PSP Slim ano, az na nejnovejsi verze. Staci nenakupovat z eshopu, v obchodu si to vyzkouset zapnout (pozadat, at vam to predvedou), najet si do system settings -> system information a pokud je verze fw 4.01 nebo vyssi, tak nebrat, pokud nizsi, tak bezproblemu.. Navic dost lidi prodava pomerne nova PSP, uz flashnute, zda/na Aukru apod..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu