Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Castlevania: Order Of Ecclesia


xDante1986

Recommended Posts

  • Odpovědi 54
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

taky 4....podstata každého bosse v Castlevanii je stejná....tyhle bosse nedáte během prvního hraní obvykle....musíte zjistit jaké má útoky, zapamatovat si je....a teprve pak se jim na učit uhýbat....když tyhle tři kroky zvládnete....bossové jsou vaši....taky dám bosse obvykle na 3-10 pokus....jak kdy jak kdo....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska jsem se pěkně zasekl. Asi na pátý pokus jsem se s Krabem dostal až nahoru k věži a tak jsem strávil asi 30 minut. Nechápu jak ho mám dodělat. Mlátil jsem tam do všeho, skákal mu na hlavu, to co ho má asi stlačit dolu nejde trefit. Po tech 30 minutách jsem to vzdal a vypnul DS.

Pomůže mi někdo? Alespoň nápovědu :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten dělal problém i mě...základ je přijít na magii a zbraně, které způsobují největší poškození a naučit se vyhýbat všem útokům :) bez toho není šance :) dokonce jsem našel i prsten Smrtky...prakticky ti zdvojnásobí všechny poškození a statusy....má jen jednu nevýhodu......jeden zásah a hned umřeš.....ale využíval jsem to proti bossům...je až u konce, takže proti smrtce a drákulovi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu