Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Castlevania: Order Of Ecclesia


xDante1986

Recommended Posts

tak hra už vyšla bohužel zatím jen JPN...doufám, že ještě dnes vyjde i ENG, co jsem zatím zkoušel tak paráda...dál nehraju dokud nebudu mít ENG verzi

link na JPN verzi http://www.filefactory.com/file/59776c/n/2803_Akumajou_Dracula_Ubawareta_Kokuin_JPN_NDS-iND_zip

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 54
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Jo tak vcera sem nejakou hodku hral...No nevim bavi me to moc ale zatim je to pro me nejtezsi dil :)

Oba predchozi dily na NDS byli i pro zacatecnika celkem prijatelna zezacatku ale tohle me prijde uplne jiny...

Na grafice me nic zezacatku nezaujalo ale v dalsi lokaci (ten les myslim) se to zlepsilo, zvuky a HUDBA jsou pro me nejvetsi pozityva zatim :)

Jooo ale nejvetzsi MINUS je pro me mapa na hornim displeji, prijde me HROZNE MALA :(

Spatne se me v ni orientuje kde presne jsou dvere atd...Ale mozna sem byl uz ospalej a slepej tak uvidim dneska :) Pro me zatim 7/10 ale zmeni se to :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jew pravda že bez nich to je něco jinýho, ale když mi něco nejde, tak si něco zapnu a du mno. Třeba u toho novýho Naruta-Sem línej expit, tak sem si zapnul max exp after battle, ale ouha oni to tady maj nějask blbě limitovaný, takže sem to použil jednou a mám lvl 60 xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu