Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod: Vypalování XBOX 360 her v MAC OS X Leopard


_beriii_

Recommended Posts

Kromě notebooku s linuxem, mám doma

i macbook na ,kterém běží Mac OS X Leopard.

Aby to tu bylo kompletní sepsal jsem pro vás návod

jak vypalovat hry v Mac OS X.

Jak na to:

  • 1. Stáhněte si program iBurn360 na adrese http://idog.appleguru.org/iBurn360/iBurn360_0.19.zip
  • 2. Spusťte program iBurn360
  • 3. Vložte prázdné DVD
  • 4. Klikněte na tlačítko "REFRESH"
  • 5. Nyní v řádce "Chose a Recorder ..." vyberte vaší mechaniku
  • 6. Teď do bíleho obdelníčku pod textem "Drop your xbox 360 image in the box bellow" přetáhněte iso soubor hry
  • 7. V kolonce layerbreak by měla být hodnota "1913760" ,pokud tam není dopište jí
  • 8. V kolonce "Recording speed" vyberte rychlost vypalování. Doporučuji použít rychlost 2x nebo 4x
  • 9. Začněte vypalovat kliknutím na tlačítko "BURN"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

taky muzete pouzit tento program funguje a daji se pomoci nebo vypalovat hry, je to alternativni verze pro ty kemu nefunguje nahore uvedeny program iBurn360

uz v zakladnim nastaveni programu je prednastaven Layer break pro XBOX, muzete jen odklikat nektere verify

NAVOD:

1,Spuste program OSx360

2,V horni liste stistknete Modify a vyhledate image soubor, ne DVD

3,Stisknete v horni liste Burn

4, Muzete zvolit Metodu paleni- komu nefunguje GROWISOFS tak zvoli klasickou APPLE DISCRECORDING.FRAMEWORK

5, Spuste BURN

link download: http://fs09n1.sendspace.com/dl/0105812d52d7c70f1a8539d3aa394543/4a2039e553a46108/qlpuxe/OSx360.app.zip

picture1t.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 5 months later...
  • 9 months later...

Zdravím, stáhla jsem si oba dva programy a ani jeden mi nejde :( Vlastním MacBook Pro s MAC OS 10.6.5. Teď zkouším OSx360, postupovala jsem podle návodu, ale nejde to, neustále mi to ukazovalo že hledá cd. Nakonec po vyjmutí cd ( přes tvrdý restart) jsem zjistila, že se nějaká data zapsala- takže už šla dvě cd do koše:(

Teď jsem tedy pokročila- metodu jsem zvolila growisofs-cd i mechanika se načetlo..ikonka je zelená-READY TO BURN, ovšem když kliknu na Burn, vyskočí mi na dvě sec. okno se speed, cinkne ton a nic se neděje. Jsem zpátky kde jsem byla, opět READY TO BURN:( už si opravdu nevím rady a budu vděčná za každou pomoc! děkuju!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To flv89: Zdravím, před nějakou dobou jsem vypaloval hry na xko přes OSx360, ale po tom, co jsem zrušil pár dvdček mě to omrzelo a pátral jsem na netu po nějakém lepším řešení..Jedná se o free prográmek Burn(http://burn-osx.sourceforge.net/Pages/English/home.html). Ten neslouží pouze pro vypalování her na xko, ale také jako výborný vypalovací software, ale zpátky k tomu xboxu. Každá hra by u sebe měla mít soubor s příponou .dvd(musí být ve stejné složce jako .iso!) ---> ten se musí pomocí tohoto prográmku otevřít a program by měl automaticky načíst .iso soubor. Pak už stačí jen kliknout na tlačítko vypálit, vložit dvd, zvolit rychlost zápisu(já dávám 2x a dosud všechno fungovalo) a čekat, než se dvd vypálí..Až budu mít víc času, nahodím sem nějakej lepší návod, ale teď už na to nemám sílu..:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já osobně nemám MAC OS, ale tento OS vychází z BSD, tudíž nevidím žádný problém s používáním growiso.

Samozřejmě nejlepší způsob, jak vypalovat hry je právě growiso, který mi zachránil již plno DVD. On totiž umí při přerušení vypalování navázat, tam kde skončil a v klidu dovypálit hru.

Např. chytrý bratr mi vypojí externí vypalovačku ze zásuvky na 90% vypalování. :D Řešení: spustím stejný příkaz znovu.

Kdybych měl MAC OS, tak vám napíšu skript, ale bohužel nevím označení mechaniky atd. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem vyzkoušela Burn a vše v naprostém pořádku, ještě jednou tedy díky a přikládám velmi jednoduchý návod, v podstatně stejný jako od Kapkyho, ale kdyby náhodou nějaký začátečník jako já "tápal" :-D.. Později sem můžu dát i návod na kopirování z dvd na druhé dvd:-)

Potřebujeme: a)složku s vybranou hrou - 2 soubory - jeden .iso a druhy .dvd

b) DVD +R DL

DVD se vypalovalo na mém MacBooku 13" 18min.

1. Zapneme Burn a zvolíme "KOPÍROVÁNÍ".

krok1u.jpg

2. Otevřeme složku kde máme uloženou hru. Musí obsahovat dva soubory, jeden s příponou .dvd, druhý .iso. Vybereme soubor hry s příponou .dvd a přetáhneme

krok2.jpg

3. Nakonec klikneme na "VYPÁLIT", zvolíme rychlost (2x).

krok31.jpg

HOTOVO! Opravdu triviální a FUNGUJE:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 10 months later...
  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu