Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

iTunes a iStore


blahi

Recommended Posts

Čau mam jeden dotaz...iTunes mi normáloně funguje, ale vůbec mi nejde založit účet vlastně skoro ani pracovat v iTunes Store protože se vždycky ukáže jakoby načítání ale přitom to nic nedělá...u založení účtu dám Sign Up to mi vyjede přihlašovací okýnko a když chci dát založit účet tak zas bez reakce.... neví někdo co s tím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z toho co jak jsi to popsal toho moc nevyvodím, buď se podívej jestli ti iTunes neblokuje firewall či něco jiného, pokud to nebude tímto zkusil bych reinstall popřípadě jestli někde neděláš něco špatně.. Víc ti poradit neumím, snad to trochu pomůže

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ve firewallu je to ok tam je to nastavený dobře a reinstal už sem zkoušel :( normálně brozuzdám po iTunes Store ale když chci něco stáhnout nebo se přihlásit tak když napíšu mail a heslo do tabulky co mi vyzkočí tak to jakoby načítá ale nic se neděje :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj právěže jo mam udělanej účet od kamaráda kerej to umí protože ho dělal i sobě...já se totiž vůbec do vytvoření účtu nedostal dělá to to samý když si chci vytvořit účet pstě to načítá ale nic se neděje jinak po iTunes Store se normálně pohybuju a otvírám věci jde jen o situace kdy se chci přihlásit nebo registrovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě psal, že zkoušel.. Nejde mi do hlavy čím by to mohlo být, vypadá to jako by mu to něco blokovalo, jen nechápu, že při procházení iTunes je vše v pořádku! Zkus si pořádně prijít tohle forum http://www.forum.iphone.cz/ je tam prakticky všechno s čím se můžeš u iPhonů,iPodů a iTunes setkat. Zkusil bych ještě reinstall s nově staženým iTunes, ale to je málo pravděpodobny, že vyjde. Hodně štěstí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu