Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Přehrávač v Linuxu


Jonny1619

Otázka

Zdravím, mám malý problém s přehrávačem v Linuxu. Po delší době co mám zapnutý notas a pracuji na něm mi začne přehrávač haprovat. Chci spustit nějaký song, přehrávač se načte, všechno naskočí, ale pak se nic neděje. Primárně mluvím o Rhytmboxu, ve kterém to přehrávám, ale zkoušel jsem i jiné a výsledek byl stejný. Prostě písnička najede, název všechno, ale nic nehraje. Dřív mi to taky dělalo u YouTube a jiných stránkách, kde jsem si přehrával videa. Takže jsem se mohl koukat jenom beze zvuku. Tam už to teď ustalo a vše jde OK. Myslíte si, že to bude nějakými špatnými drivery? Pomáhá mě jedině restart, pak vše zase jde...na nějakou dobu. Díky za odpovědi:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

No bohužel tu ted nemám ten notas a jsem na stolním PC. Distribuce je to Ubuntu Hardy.

Zvukovku bohužel taky nevím. Vím že to moc nepomůže. Navíc to byla jenom taková jedna z možností co mě napadly, jestli to nebude třeba nějaký problém prostě u Linuxů osmiček, že se to už někomu stalo a věděl by co s tím. Omlouvám se za to, že nemůžu dodat přesné informace, moc na něm nebývám a nemám tu teď ani žádné papíry od toho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nerika se LINUXU. Linux je jen jeden. A linux je samotnej kernel. Cokoli kolem je jen omacka a rozsireni.

A je jedno jaka je to verze vicemene. Jde jen o tom co si nainstalujes a jak to nastavis. Ten problem muze bejt klidne tak specifickej ze jej muzes mit jen ty treba diky tomu ze sis nainstalil ten a ten balicek, kterej si nikdo dalsi neinstalil.

Tak az se k tomu dostanes tak sem nahod neco co sem psal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Pokud to bude delat jen v Rhythmboxu tak ho pust z konzole a az to zacne delat tak to co vypise konzole sem hod :P

Muzes sem i hodit vypis prikazu dmesg

treba je tam nejakej bug :P

Jakej sound server pouzivas? Predpokladam ze Alsu s PulseAudiem?

//edit jo sorry nevisml sem si toho postu... no ale urcite by to siklo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu