Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Co koupit a jak nastavit pro hrani PSX her


Borisek

Otázka

Preji pekny den,

vzhledem k tomu, ze hodne cestuji bych si chtel koupit nejakou herni masinku na zkraceni casu. Mam doma doma dost her na PSX a proto muj vyber padl na PSP kde bych si mohl moje oblibene hry zahrat znovu. Bohuzel jsem v tomto smeru uplny zacatecni a priznam se, ze jsem PSP nemel nikdy ani v ruce. Vetsina her co mam je origos + nejake palene, u titulu, ktere u nas nikdo nevydal. Obracim se tedy na Vas s prosbou o pomoc.

1. nechapu kam se se PSP ulozi ISO PSX hry. Nektere hry co mam doma maji vic CD (FF9 ma 4) je tez mozne tyto vice CD hry hrat?

2. kdyz to pudu kupovat, mam koukat na krabici kde bude u firmware napsany pismenko L?

3. je PSP schopno ulozit pozici z PSX her (asi lama dotaz, ale radsi se ptam)

4. musim mit na zprovozneni PSX her pripojeny PSP k netu? doma nemam wifi

5. jak se Vam na tom vlastne hraje, stoji to za koupi?

Predem dekuji vsem za odpoved a doufam, ze sem zalozenim noveho topicu nak neporusil pravidla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

2 :.Dragunov.: premyslim nad tim baglikem co to uvadis: http://www.herniprislusenstvi.cz/sony-psp/pouzdra-brasnicky-obaly/-/psp-travel-bag/829.html

muzete mi prosim rici co je lepsi volba, zda tento Trave Bag nebo Logitech PlayGear Pocket. porad nevim ktery z nich vzit..UMD disk taham primo v PSPcku, sluchatka dost..jde mi hlavne o to, jestli v tom Bagu PSP prezije, kdyz by mi spadlo na zem..

diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu