Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Litujete koupě ORIGO UMD??


LTRaven

Recommended Posts

  • Odpovědi 205
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

já jich měl 11....ale to bylo v době kdy šli hrát ISA jen na FW 1,50 a když sem si chtěl pustit GTA LCS musel jsem dát origo FW 2,00 :) .....naštěstí pak vyšel Dewhook nula nula něco a origa sem v klidu prodal :) ....s prodejem problém nebyl bo ISA moc lidí hrát nemohlo a tak kupovali origa......psal se rok 2005 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi v roce 2005 jsem si domů donesl zbrusu nové PSP Value Pack a tenkrát byl nějaký custom firmware v plenkách, takže jsem koupil NFS: 5-1-0 Most Wanted, to jsem smažil tak 10 měsíců až potom nějaká dobrá duše mi dala icq na MooTooa a ten mi za pomoci zdlouhavého vysvětlování a popisování přes icq pomohl s downgradem a pak mi pomohl updatnout na 3.40Oe-A ... takže celou dobu předtím jsem hral Most Wanted a byla to moje spása :).. no a celou dobu jsem přitom měl 32MB paměťovku tak mi taťka odkudsi přivezl UMD movie Gothika - dost mazec, a pak jsem ještě na vánoce dostal Formule 1. Takže aspoň za to málo co mám origo jsem vděčný :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahooj,jestli mas zkusenosti z DG,muzu se te prosim zeptat na par veci?!Jo?Diky : ) Momentalne jsem v Dublinu,chystam se pristi tyden koupit psp,nevim jestli si mam dat pozor na nejakej softwear kterej by nesel D.Gradovat? A vyplati se priplati 20 eur za PSP 3000?????Mockrat diky za odpoved,muzes budto na mejl nebo jak chces,Dikajsss duhovykrtek@seznam.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm koukám že názorů je hodně.

Jen bych chtěl upřesnit že jsem nikdy neřekl že lituji jen si nejsem jistý zda to bylo moudré. Pro zajímavost mám kámoše co už má cca přes dvacet umd a o flashnutí pspčka ani neuvažuje:roll:.

Btw hry které už mám zpeněžit nehodlám ani CC:FF IV:cheesygrin:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahooj,jestli mas zkusenosti z DG,muzu se te prosim zeptat na par veci?!Jo?Diky : ) Momentalne jsem v Dublinu,chystam se pristi tyden koupit psp,nevim jestli si mam dat pozor na nejakej softwear kterej by nesel D.Gradovat? A vyplati se priplati 20 eur za PSP 3000?????Mockrat diky za odpoved,muzes budto na mejl nebo jak chces,Dikajsss duhovykrtek@seznam.cz

Ano dej si pozor nové PSP Slim mají speciální ochranu za pomoci nové desky proti Pandoře, a tak jestli budeš kupovat musíš si projít všechny obchody dokud nenarazíš na psp s fw nižším než 4.01 - nesmí na krabici být napsané 'G'.

Ne,rozhodně se nevyplatí, PSP 3000 má nekvalitní display a navíc je v tom ta stejná ochrana co v novém Slimu

-----

Jinak se přítomným omlouvám za Off Topic, jen jsem chtěl pomoci kolegovi ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...
Já mam několik UMD her a některý prodávám chci si nechat jen dvě a to GTA Liberty city stories a NHL 07. Ten pocit že hrajete originálku je úpně jinej než když hrajete iso. Prodávám hry, který sem dohrál. Takže nelituju

Máš pravdu.. Ten kdo má UMD tak at si aspon jedno nechá , to je jako XBOX 360 bez ovladače :D já mám jenom na UMD fil ale i tak chci na památku UMD disk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu