Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Litujete koupě ORIGO UMD??


LTRaven

Recommended Posts

Zakládám toto téma, jelikož mě zajímá jestli máte nějaké UMDčka a teď toho litujete. Předtím než jsem si nechal flashnout psp jsem si koupil 6 her(v podpisu) a teď přemýšlim zda to bylo moudré vždyť za ty prachy mohlo bejt takovejch věcí a mě v současné době straší na poličce šest drahejch krabiček na, který se akorát práší páč jedu je přes iso.

Tak mě zajímají vaše názory.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 205
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Abych řek pravdu vůbec mi nevaí, že mám asi tak 10 nebo aji víc umd, které kupuji jen s pazaru.Za všechny jsem utratil tak max 2500Kč.Jo sice hodne, ale když hraju 3 za rok tak mi to bohate stači.Moje psp je jako noví:wohow:.Ne tak o trochu víckrát, ale psp používám spíše jen na dovolenou a ruzné akce kde jsem mimo domov.Takže nelituju:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je treba dobre vybirat, pak clovek nelituje. Ja si koupil Star Wars Battlefront a Force Unleashed. Ale tak kdo chce instantne proste piratit a je tak nejak levicove zamerenej sahne dycky po ISO downloadu. Ja bych koupi origo her neodsuzoval. Nektere jsou predrazene, ale ne vsechny, je treba vybirat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady nejde o zadne levicove smysleni, ale krom ceny, jsou tu dalsi nevyhody - hluk, opotrebeni UMD mechaniky, vetsi odber energie z baterie, neskladnost, pomale nacitani, pouze jedna hra naraz.. Ja v UMDckach nevidim zadnou vyhodu a kupovat si je, aby se mi na ne doma prasilo, nebo abych podporil Sony, vazne nechci.. to fakt ne..

A ceny jsou dost hrozne, zvlaste pro studenty, nebo pro deti, pro ktere je PSP urceno primarne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja napr UMD nepouzivam i kdyz mam :D udelam si z nich ISO :lol:

hlavne kvuli tomu co psal anonym - hluk, rychlost, energie :D

ale bude je to castecne sberatelstvi nebo mam pocit ze za tu hru chci zpalatit tak si proste koupim :D zaroven mam dalsi medium / zalohu :D

mozna by to chtelo nove PSP ktere bude mit misto umd dva sloty :D nebo i vic na karty apd :D jedna na zalohu dat a savy a druha s hrou :D umd jako technologie/medium nic moc. krom toho ze to je roztomilej miniDISK v obale (coze mi prijde jako jedine super - zadne skrabance)

stejne to delam i u filmu, her na pc a na psp :D tam kde mi prijde, ze mi to za to stoji tak "par" kacek pustim :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam 3 UMD, GTA:LCS(se save bugem :] ), WipeOut Pure a Ace Combat X. Ani jedne koupe nelituju a to jsem GTA kupoval jeste za hodne nekrestansky prachy 1700 :/ . Kazdopadne Gta byla moje prvni psp hra a dost jsem si ji uzil.. zbyle 2 hry jsou pro mne klasikou, kterou si vzdycky rad zahraju. Jinak je pravda, ze UMD maji ruzne nevyhody, ale na druhou stranu sem rad kdyz mam treba takove Ace Combaty stale v UMD mechanice a usetri mi to 800MB na MS.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady nejde o zadne levicove smysleni, ale krom ceny, jsou tu dalsi nevyhody - hluk, opotrebeni UMD mechaniky, vetsi odber energie z baterie, neskladnost, pomale nacitani, pouze jedna hra naraz.. Ja v UMDckach nevidim zadnou vyhodu a kupovat si je, aby se mi na ne doma prasilo, nebo abych podporil Sony, vazne nechci.. to fakt ne..

A ceny jsou dost hrozne, zvlaste pro studenty, nebo pro deti, pro ktere je PSP urceno primarne.

Chces rict, ze si deti chodi sami kupovat PSP? To je asi na rodicich, nemyslis? A ti pak mohou tomu diteti i za odmenu kupovat hry.

Podle meho kdo ma poenize na PSP, ten ma i sem tam na nejakou hru. Zas tolik dobrych jich naraz nevychazi. Samozrejme pokud si nekdo bere pomalu pujcku na PSP, tak uz mu na hry nezbyde.

Samozrejme je jina kapitola cena UMD a to, jak Sony kasle na evropsky trh. Neskladnost originalek snad vyresi PS Store, ale koupit si originalni hru, kdyz za to stoji - proc ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vývojáři nedělají svou práci jen tak ze srandy protože je to baví...pokud je jejich dílo kvalitní, nestydím se vybalit svoje těžce naspořené penízky (jsem právě jeden z těch "chudých" studentů) a zaplatit jim za něj, i když mám PSP taky flashlý...těchto peněz pak opravdu nelituji a pokud přece jen není hra to, co bych čekal, vždycky ji mužu někde prodat. A jen tak pro informaci, rukama už mi prošly hry jako: Burnotu Legends, Monster Hunter 2F, SSX on tour, Tekken DR, Test Drive U a další...

P.S.:Zkuste si představit, kam by se dostal herní průmysl bez těch, co si jsou schopni hru koupit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu