Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Litujete koupě ORIGO UMD??


LTRaven

Recommended Posts

  • Odpovědi 205
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Kdykoliv najdu hru kterou mám rád a narazím na zajímavou cenu tak umd koupím! Proč taky ne že! A je pravda že to co jsem na UMD koupil sem měl třeba i dřív iso.. Koupě originálu jsem nikdy nelitoval člověk jen musí přemýšlet! Ono víte alespoň co kupujete! Když si hru stáhnete odehrajete jeden level a řeknete to je kravina stáhnu si tohle ale z UMD to neuděláte!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam Star Wars battlefront akorat ale jeste mam i jednu stahlou hru protoze mam flashly PSP. UMD nelituju, naopak. Chci se zeptat, jestli taky mate hezkej pocit kdyz si tu hru koupite, jestli si to taky dokazete pak vic vychutnat, mam radost z ty krabicky i z toho ze jsem vyvojarum moji zabavy dal trochu ze svyho kapesnyho. Ale kupuju hry tak do tech 500, vetsinou starsi ale dobry hry, protoze vic mi to prijde prehnany.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

UMD hru sem si nekoupil zatim nikdy ale měl sem 2 u PSP (PSP mám asi tak 2 měsíce tak 2/3 dny po koupení se objevil GEN :D) a asi si ji nikdy nekoupim peněz nemám na rozdávání to si to radši stáhnu a vytisknu si na to obal než abych si to budto koupil za přehnanou cenu byla to kravina nebo se něco stalo a UMD by se zničilo tot můj názor ale sem zvědavej jak to bude s GT ale řekl bych že se to nakonec náko podaří obejít jak pro flashery tak i pro náš co maj 300x nebo 200x s neflashnutelnou deskou sice GT pude super hra ale zavřít si cestu k CFW kůli jedný hře ? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a ty si myslíš, že celý vývojářský průmysl PSP stojí na české republice? Jakože kdybychom si všichni poctivě kupovali UMD tak budeme mít víc her, to je trošku naivní. :dozey:

No tak tohle mi prijde strasne kratkozraky a s prominutim stejne hloupy, jako kdyz zacnes vsude vyhazovat igelitaky do lesa a budes si rikat, ze co to udela, kdyz tam jeden clovek ten igelitak hodi. Ja nevim, na jedincich to zacina, a schovavat se za tuhle vymluvu je strasne zbabely. Muj nazor, a sam nerikam ze si vsecko kupuju, kupuju si hry, co vim ze jsou kvalitni a nejsou za nejakou strasnou cenu. A jak tu lidi pisou, takovou hru si pak dycky vychutnam nejlip.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak ja vůbec nelituju mám jich 18 a to už mám psp flashlí rok...a pořád kupuju za 1.musí někdo trochu podpořit vývojáře za 2 když je neco super hra co si stahnu tak se hned dívam na netu za kolik je ze bych si ji koupil a za 3 se mi ted ty UMD celkem vyplatí chystam se koupit PSP GO a aspon budu mit nejaky hry do zacatku:-D ale hlavne musim koupit resistence....

tady vypisu ty hry...

Ridge Racer 2,

GTA VCS,

GTA LCS,

Killzone Liberation,

Everybodys Golf,

Everybodys Golf 2,

Key of Heaven,

NFS Carbon Own the city,

Burnout Dominator,

Medal of Honor Heroes,

Medal of Honor Heroes 2,

The Sims 2 Pets,

FIFA 06,

FIFA 08,

God of War Chains of Olympus,

Gangs of London,

Splinter Cell Essentials

A film:

Spider-man 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu