Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Litujete koupě ORIGO UMD??


LTRaven

Recommended Posts

  • Odpovědi 205
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ze ti jeste vse plati penize? to nechapu, nenapsals to blbe?

jaky nesmysly? ze si kupuju originalni hry za svy penize? to sou nesmysly? aha, takze vsichni by sme meli stahovat warez

Melo tam bejt rodice, misto penize.. Sorry, preklep. Myslim na neco a pisu neco jineho. Ted uz ti to snad dojde ;)

Kdyby ti vse neplatili rodice, nemuzes mit tolik penez, ze nemas co s nima a tak kupujes origa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha, takze klasicka otrepana fraze s rodicema, klasika. Nic o me nevis, znas me jenom z fora a netu a hned znas a vis co delaj moje rodice, to je fakt uzasny. Nepripada ti to jako nesmysl..?

Ja si nedokazu predstavit jedinou vec kterou by me rodice jen tak koupili, nebo bych je o to jen pozdal.

Vis, existujou brigady, zamestnani, dalkove a individualni studia a i v tehle letech kdy se chodi na stredni si jde vydelat normalnim zamestnanim. Rodice me nikdy nic nekoupili, nebydlim totiz s nima.

Takze asi tak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha jasne. Takze si zvladas v 19 vydelavat tak hojne, ze mas na LCD TV, PS3, PSP, k tomu vsemu originalky, byt/pronajem (preci rodice nic, ze ;) ) a jidlo a k tomu zvladas studovat? I ty brepto..

Prosimte, radsi to ukonceme.. Rikam, ze placas nesmysly. Takze alespon nelzi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sry ale ty ses fakt vul, to proste nejde jinak. Dyt o me nic nevis proboha, achjo.

Bydlet se da ve vice lidech a podelit se o najem a vsechno, proste se osamostatnit, existujou uverove ucty a spousta tehlech veci se kteryma se da zit, ale tobe je kolem 16 a asi tyhle veci jeste neznas, ale hlavne ze vis co si muzu dovolit a co ne, ty asi vidis lidem pres net do hlavy co? :D

Nebudu ti rikat presne jak ziju a jak hospodarim ale ano, uz sem odmaturoval, neziji s rodicema a mam zamestnani, proste to ber jako fakt, nic s tim nenadelas. Muzes si rikat, myslet a psat sem co chces, ale nic na tom nezmenis

Ty si nekupujes originalni hry ja ano, smitec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty o mne vis asi jeste vice, kdyz je mi dle tebe 16. Utri si mliko od huby a jestli mas jeste zajem mi neco napsat, napis mi do PM.

Jestli mas nejake komplexy, ze nekupuju origo a jedu warez, tak se z toho treba udelej ;) Mi ses fuk. Nejakej 19 letej fakan mi tu nebude diktovat hovadiny. V 19 si zasrat zivot uverem.. to chce velkou demenci..

Ano, ted uz to jako fakt beru, asi jsem o tobe mel lepsi mineni. Asi jsem myslel, ze mas nejakou budoucnost, ze jsi VS student, nenapadlo mne, ze jsi skoncil se stredni ;) To je pak vse jasne a vysvetluje to tve priblble chovani :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejakou budoucnost, VS vzdelani, ty mluvis jak v nejakym podelanym dokumentu, chtelo by to min koksu.

ano, nejsem zavislej na rodicich, podelal sem si zivot :lol: :lol: Pan rozumnej, muzu ti rict ze VS ti je dneska vazne k nicemu, ale prosim jak chces.

Vzhledem k tomu ze si tady nikde neuverejnil svuj vek ani ted, mam vazne silnej dojem ze ti je pod 18 a nazor ze kupovat originalni hry je zbytecnost je do nebe volajici kravina kterou dospelej clovej nemuze nikdy vyslovit, kdyby takhle uvazovali vsichni tak neni zadny PSP a PS3, chudaci vyvojari. A kdyz se kouknu na tvuj podpis kde nabizis aby meli vsichni sw a hry zadarmo, tak je mi to jasny, klasickej teenager.

A promin ze sem te zklamal, zes o me mel lepsi mineni, ja se polepsim :D

A pis si sem co chces, ja s timhle threadem a diskuzi koncim, uz se sem nepodivam, nebavi me to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cist asi neumis... To jsi se na stredni naucit nestihl, skoda. Nerekl jsem, ze kupovani originalnich her je blbost. Jen, ze jsou veci, do kterych radeji vrazim penize.. Ale to ty bys mel vedet jeste lepe - snad jsi svepravny (ale asi ne, kdyz mas dluhy a dovolis si kupovat origa, ackoliv to muzes mit zdarma).

Teenager jsi zatim ty, ja ne ;) Takze se mej a uzij si tu puso. Tesim se, az priste zase budes predvadet sve blempty a cist vek skrze me prispevky - skoda, ze v tom jsi levy. Chovas se, jako mimino..

Jinak, proc jsi slepy? Treba protoze jsem psal, at pises do PM, ani tohle neumis dodrzet, skoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tedýsku do PSP go nedáš své UMD hry... Jinak já všechny UMD co jsem měl prodal po flashnutí PSP a na nové nemám(utrácím za benzín) ale uvažuju o koupi GT abych měl alespoň jedno UMD, co můžu dát do mechaniky:)

to ja vim ale sony maji neco udelat ze hry co mas na umd pujdou prevest do psp go priste lip cti....:psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...

zadyn umd hry sem si nekoupil, ale asi bych litoval kdyby jo, protzoe psp mam flashly tak proc zejo, jediny co mam za umd je Everybody's Golf a Alien Syndrome, ktery byly zdarma v baleni s psp ale asi bych litoval kdybych si je koupil. mozna jen ne kdybych tim nak podporil ty lidi co na tom pracujou, jinak je to sracka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď už nemám žádný takže dříve jsem měl Tekken Dark Ressurection a tu jsem měl pořád v PSP ale jelikož to byla a pořád je dobrá hra tak sem toho taky nelitoval. a když se vrátim o ňáky rok back tak jsem měl pár jiných UMD ale ty jsem měl spíš pučený... To bylo bokem... Jinak Tekkena sem nelitoval...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pro me jsou nejcennejsi 2 UMD hry, a to ty, na kterych jsem zacinal na svem PSP FAT Value Pack. WipEout Pure a GTA: LCS.....

Ted nedávno jsem si je znovu poridil. To byla euforie, kdyz jsem je trkal do onoha FATka, jez je stale funkcni, ale nevyuzivane. Panove..... pral bych to taky zazit. <3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nelituji, jelikož UMD se dají pořidit už dost lacině a mohu hrát bez obavy cokoli přez PSN. I dneska nevyhodím za UMD (new game) 1200 ale u nás maji novinky od 800kč (assasin) a třeba Big planet, MoH, MotorStorm Artic.. prodávají za cca 500kč + Obal, nálepky a přívěšek na PSP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu