Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Litujete koupě ORIGO UMD??


LTRaven

Recommended Posts

  • Odpovědi 205
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

no ty hry co máš v podpisu jsou kvalitka takže ani nemusíš litovat

Já jsem si koupil jenom umd Soccom a KillZone :)

nelituju, jsem rád že jsem mohl vývojáře podpořit :D

Takovýhle lidi mně dokážou rozesmát. Vývojáře si nepodpořil ani korunou. Podpořil si: 1) prodejnu 2) jejich dodavatele 3) ale hlavně SONY.

Zrovna nedávno jsem četl že spousta studií nechce vyvíjet hry na PSP protože jim to moc nenese a většinu stejně schrábne SONY.

Jinak jediné co mam sou NFS:UR a těch nelituji protože sem je měl ještě v době kdy nebylo možné hry stahovat :D jo to bejvali časy..... dodnes moje nejoblíbenější hra :D snad půl roku sem nehrál nic jiného :D neměl sem ani "Paměťovku" tak sem PSP nikdy nevypínal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takovýhle lidi mně dokážou rozesmát. Vývojáře si nepodpořil ani korunou. Podpořil si: 1) prodejnu 2) jejich dodavatele 3) ale hlavně SONY.

Zrovna nedávno jsem četl že spousta studií nechce vyvíjet hry na PSP protože jim to moc nenese a většinu stejně schrábne SONY.

Ok, když tedy myslíš...takže mi vysvětli, proč někteří vývojáři dali jasně najevo, že kvůli prodejnosti další hry nebudou? To mi chceš namluvit, že vývojáři strkají prodejnám hry aniž by jim za to zaplatili? :lol: "Takovýhle lidi mně dokážou rozesmát." To opravdu ano :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu