Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP-3000 má problémy s displejem


Anonymous_

Recommended Posts

Z toho co tady ctu je zrejme ze jsi majitelem verze 2000.chapu kazdy by si hajil svuj handheld aby take ne:).Je jasny ze to neni videt jen z 5cm,chtel sem jen vyvratit tvoje hlasky o tom jak je displej nejhorsi co sony udelalo schvalne sem se do tehle debaty moc nezapojoval dokad to nebudu mit overene,to jsem ale udelal.her sem skousel asi 10.Jo a matematicky hlasky na ty moc nejsem,takze tito nevyslo,sorrac ale kdys nekdo napise napriklad 4/5 znamena to ze dostal 4body z 5 jako moderator bys to mel vedet:).Rekl sem pouze svuj nazor muzes ho vyvracet jak chces:)Souhlasim stebou v tom ze je to subjektivni nazor kazdyho jedince.10/10 je samozrejme prehnane,ale oproti slimu na kterem sem nejaky ten tyden taky hral je to pro me zasadni rozdil.pri hrani mi displej z PSP 3k nedela zadny problem,spis naopak a specialne pro tebe:schodou nahod sem nedavno byl na prohlidce a zrak mam opravdu vporadku:-p aby bylo jasno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 141
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Z toho co tady ctu je zrejme ze jsi majitelem verze 2000.chapu kazdy by si hajil svuj handheld aby take ne:).Je jasny ze to neni videt jen z 5cm,chtel sem jen vyvratit tvoje hlasky o tom jak je displej nejhorsi co sony udelalo schvalne sem se do tehle debaty moc nezapojoval dokad to nebudu mit overene,to jsem ale udelal.her sem skousel asi 10.Jo a matematicky hlasky na ty moc nejsem,takze tito nevyslo,sorrac ale kdys nekdo napise napriklad 4/5 znamena to ze dostal 4body z 5 jako moderator bys to mel vedet:).Rekl sem pouze svuj nazor muzes ho vyvracet jak chces:)Souhlasim stebou v tom ze je to subjektivni nazor kazdyho jedince.10/10 je samozrejme prehnane,ale oproti slimu na kterem sem nejaky ten tyden taky hral je to pro me zasadni rozdil.pri hrani mi displej z PSP 3k nedela zadny problem,spis naopak a specialne pro tebe:schodou nahod sem nedavno byl na prohlidce a zrak mam opravdu vporadku:-p aby bylo jasno

To jsi se teda netrefil, nejsem majitelem PSP 2k, takze hodnotim objektivne - narozdil od tebe a tve zaujatosti. Na matiku asi vazne nejses, ale zrovna tak nejsi na CJ, protoze tve hrubky jsou strasne a zaroven jsi nepochopil, jak jsem to s tou matikou myslel - proc jsem to tak rekl.. smula. Navic prohlidka oci nic neresi, nejake preventivni otestovani nic neznamena - to resi jen hrube nedostatky, to by jsi take mohl vedet - ale nevis, skoda.

To Gex, presne tak. Navic PSP 2k fakt nevlastnim, ale srovnaval jsem ve vedle sebe, takze hodnotim jen objektivne, ne dle toho, co mam doma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je uplne jedno co mas,jestli fat nebo 2000.nemas proste psp 3000tak sesaspon tak mi to prijde.Je to kazdeho vec co si mysli.Co se tyce Cj tak stim si hlavu nelamu,jak vidis nepisu hacky carky a je mi jedno jestli napisu I nebo Y je to uprimne receno fuk...stejne si budete myset svoje tak proc bych se snazil a obtezoval s hacky:) kazdy ma na to proste odlisnej nazor.Nehodlam se tu s vami hadat,jen je mi jasny ze anonymousovo tvrzeni o spatne technologii mel uz pred tim nez psp 3k ubec videl..jestli ubec ano..jedna baba povidala..tenhle topic pro me konci:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
PSP 3000 ma horsi displej, uz je to tak! Displej mel byt dle slibu lepsi, s lepsi odezvou, ale misto toho je obraz prokladany a tudiz horsi, nez na PSP Slim! PSP Slim ma tudiz v tuto chvili nejlepsi displej a obraz, ze tri vydanych PSP verzi!

A nejlepsi na tom je, ze se Sony nechysta situaci nijak resit, pouze oznamila, ze chyba neni v SW, takze se lide nemusi obavat, ze by chybu napravil novy FW. Sony priznala, ze chyba je v HW - displej - a je ji to uplne jedno.. Tomu rikam podraz..

Porovnejte sami!

displaybw.jpg

Zdroj: http://psp.novinky.org/pspnews/phprs/view.php?cisloclanku=2008100026

Vim, vetsina cte psp.novinky.org, tudiz je to pro ne zbytecna informace, cista kopie to neni, text je z me hlavy. Proc jsem to zalozil? Aby to bylo i zde na foru a dalo se o tom diskutovat, tak tedy, diskutujte! Co si o tom myslite ;) ?

Co je to za blbost?!!!PSP Slim ma tudiz v tuto chvili nejlepsi displej a obraz, ze tri vydanych PSP verzi!NejvÄ›tší kravina,co jsem kdy slyšel!Mám oba dva typy PSP a na PSP 2004 si potom,co jsem si zahrál na PSP 3004,nikdy nezahraji.Ten obrázek co je tady vyfocenĂ˝ je opravdu hodnÄ› zkreslenĂ˝.Ve skuteÄŤnosti to zas tak špatnĂ© nenĂ­.Já jsem si toho všiml aĹľ potom,co jsem si pĹ™eÄŤetl tento ÄŤlánek a stejnÄ› jsem se musel dĂ­vat do displaye alespoĹ? tĹ™i minuty,neĹľ jsem si toho všiml.

Můj závěr: PSP 3000 má i přes tuto vadu nejlepší display ze všech tří druhů PSP,protože když jsem srovnával kontrast displaye na PSP 2000 s kontrastem na displayi PSP 3000,tak mě udivilo,že jsem se na starý display PSP 2000 vůbec mohl dívat.Někteří si prostě nedokážou přiznat,že jejich PSP 2000 není nejlepší typ PSP.Obrázek pro srovnáni -

psp-3000-20081023041035888_640w.jpg

psp-3000-20081023041032044.html?page=mediaFull

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodně zajímavý :) já mam fatko i slimko ale na 3000 se asi vykašlu :)

To je mi uplně jedno tvoje chyba.Já to tady píšu pro ty,kteří kvůli tomuto článku neví,jestli si PSP 3000 pořídit.Pokud by se někdo ptal říkám: ANO pořiď si ho.To je prostě můj názor,já ti přece PSP 3000 nenutím.Je jen na tobě,jestli si pořídíš PSP 3000 nebo ne. 8):psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak jenom kuli tomu displeji bych si to psp 3k nekoupil, je to uplne stejny jako slimko akorat ze slimko ma LEPSI display sice nema zabudovanej mikrofon, ktery je stejne k ho**u, mozna ho prvni mesic budes vyuzivat ale pak se na to vy****s. Jelikoz vlastnim slimko tak o koupi psp 3k vubec nepremyslim :)

Jo a mimochodem, Yerku neudelal sis jeste jeden profil? Protoze ten Frozonex mele stejny sr***y jako ty :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak už asi všichni víte tak lid říkají že psp 3000 má rozmazaný obraz displeje ale není tak!!!zakoupil sem psp 3000 a dispey v naprostým pořádku ani jedna čárka nepřeskakova přes něj jako všichni lidé říkají..tím pádem velmi doporučuji!

vlastnim:psp 3000 slim a lite +4gb+10her+kamera+gps+mikrofon+16GB+a to mám psp jen 3týdny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak už asi všichni víte tak lid říkají že psp 3000 má rozmazaný obraz displeje ale není tak!!!zakoupil sem psp 3000 a dispey v naprostým pořádku ani jedna čárka nepřeskakova přes něj jako všichni lidé říkají..tím pádem velmi doporučuji!

vlastnim:psp 3000 slim a lite +4gb+10her+kamera+gps+mikrofon+16GB+a to mám psp jen 3týdny.

Trošku to tam jde vidět.Například když ve hře běžíš,nebo když v menu přeskakuješ mezi kolonkami.

1) ja o rozliseni nic nerikal omg xD Ses asi mazlej.. Rozliseni maji vsechna PSP stejne.

2) horsi ma, bud ses slepej, nebo jsi nehral poradne.. Ja jsem zkousel take zavodni Midnight Club 3, kamos mi to pujcil. A to jsi neveril ten hnus.. Bila se v te tme (cerne) uplne nechutna rozmazavala na carky.. Proste klasicke prokladane, jak u Gameboye.. Navic, nemusis sem davat fotku displeje PSP, kde je staticky obrazek - ano kontrast to ma lepsi, ale to se tu ted neresi, tady se resi displej psp 3k za pohybu, ktery je strasny. Jak casto si na nem prohlizis obrazky? A videa, nebo hry, kde se neco hybe? Hm? Co je horsi, o neco bledejsi barvy, anebo hnus v podobe prokladaneho obrazu?

Fakt ses asi mimo - to plyne i z toho, ze meles o rozliseni, ktere je UPLNE stejne, jako na psp slim i na psp fat!

A bud rad, ze ti nedam body za znasilneni cestiny (prezto).. omg..

Není to zas tak strašné.U her jsem si toho nevšiml vůbec,ani u TEKKEN: DARK RESURRECTION.Všiml jsem si toho akorát u filmů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vsichno akorat kritizujou 3000 jen proto aby byli ujisteny ze maj to nejlepsi..ja myslim ze kdyby to bylo horsi tak se SONY ani neopovazi dat novy typ na trh tak hloupý nikdo není..já nový psp mám a porovnával jsme s kámošem slimko a to moje..je to prsote to samý akorát že 3000 líp vypadá, má mikrofon a ten displej má lepší barevnej a líp čitelnej na sluničku..ty čmouhy to nwm kde jste to vzali to je brutalně přehnaný..nevýhoda je že 3000 nejde flashnout ae to je myslim jen otazka času..fatko taky nebylio hned za tejden kdyz vyšlo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vsichno akorat kritizujou 3000 jen proto aby byli ujisteny ze maj to nejlepsi..ja myslim ze kdyby to bylo horsi tak se SONY ani neopovazi dat novy typ na trh tak hloupý nikdo není..já nový psp mám a porovnával jsme s kámošem slimko a to moje..je to prsote to samý akorát že 3000 líp vypadá, má mikrofon a ten displej má lepší barevnej a líp čitelnej na sluničku..ty čmouhy to nwm kde jste to vzali to je brutalně přehnaný..nevýhoda je že 3000 nejde flashnout ae to je myslim jen otazka času..fatko taky nebylio hned za tejden kdyz vyšlo...

Možná by to chtělo brejličky. Prokládaní je jasně vidět při pohybu světla tmavá. Před 10 minutama jsem to na vlastní oči krásně viděl. Padlo tady o tom i spousta komentů. Jo lepší kontrast a jas má, ale na úkor tohohle... Fakt hnus, obzláště při sledování filmů... :(

//Porovnávat flash fatka a britu nelze. Fatko bylo zpočátku prakticky bez jakýkoli ochrany. Takže vlastně nebylo ani co prolamovat. NO FLAME

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj ,nemam adné PSP a hral jsem jedine na PSP FAT ,ale prave uvazuji o koupi a vaham mezi PSP slim (par kousku jeste prodavaj ) a PSP Brite ty fotky kde PSP 3000 ma lepsí jas a vic zivejsi barvi jsou podle mne take zkreslené ,ale zaroven si myslím že ty fotky kde je zachycováno prokládání obrazu u Brite tak okem to podle mne viditelny zas tak neni ,nicmene ja se chci u psp divat i na filmy a to uz je u brite videt vic tak asi sahnu po Slimu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vsichno akorat kritizujou 3000 jen proto aby byli ujisteny ze maj to nejlepsi..ja myslim ze kdyby to bylo horsi tak se SONY ani neopovazi dat novy typ na trh tak hloupý nikdo není..já nový psp mám a porovnával jsme s kámošem slimko a to moje..je to prsote to samý akorát že 3000 líp vypadá, má mikrofon a ten displej má lepší barevnej a líp čitelnej na sluničku..ty čmouhy to nwm kde jste to vzali to je brutalně přehnaný..nevýhoda je že 3000 nejde flashnout ae to je myslim jen otazka času..fatko taky nebylio hned za tejden kdyz vyšlo...

Můj názor je ten, že sony udělá cokoliv pro prachy a je jí jedno jestli odvede špičkovou práci. Všechno je prostě byznys. Podívejte se, co bylo za updaty dříve a teď, teď sony pouze zabezpečí nějakou ochranu nebo přidá google search, což je uplně zbytečný. Jde jen o marketing a byznys, když z toho kápne víc peněz proč ne že:cry:

Jinak s těma displayema, tak téměř vždy na úkor kvality jedné části upadne ta druhá a názor na display u psp 3000 jsme si nevycucali z prstu, ale je to dokázaný. Je pravda, že je to menší nedostatek, ale i přesto je a nemyslím si, že se tu lidé snaží pošpinit psp 3000, aby měli lepší pocit z toho, že vlastní PSP Fat nebo Slim, to je blbost:!::!:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu