Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

tak trocha tuningu


Lada.jur

Recommended Posts

Tak po dlouhé pauze jsem se rozhodl vytvořit tento xbox, základem byla core veze, kterou jsem přeměnil k nepoznání. Mechaniku jsem tedy vyndal (jistá inspirace od jiných uživatelů). Jen podsvícení ještě není ale snad bude. Pasiv je chlazen 80mm fanem (12v) z externího zdroje. zadní část tvoří další dva fany napájené přes část intercooleru. (ještě nemám nafoceno).thum_4925490333ae52cf5.jpgthum_4925490333c4a7dfc.jpg

thum_4925490334141d33f.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkný sice vím že Xbox je celkem na nic, ale pěknej tuning sice se v xbox moc neviznam...

V Xboxu se moc nevyznas (v cestine nejspis taky ne), ale hlavne, ze vis, ze je na nic:roll::offtopic:

Jinak k tematu, okna v bocnici jsou celkem hezky vyreseny (osobne se mi to libi vic nez plexi), ale na hrany by se hodila nejaka guma, jelikoz nejsou uplne hladky ani rovny. Dost dobre se tam vyjima ten fan, super by byl podsvicenej, ale jestli tam pak budes davat katody...:)

btw: proc sla mechanika pryc?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Xboxu se moc nevyznas (v cestine nejspis taky ne), ale hlavne, ze vis, ze je na nic:roll::offtopic:

Jinak k tematu, okna v bocnici jsou celkem hezky vyreseny (osobne se mi to libi vic nez plexi), ale na hrany by se hodila nejaka guma, jelikoz nejsou uplne hladky ani rovny. Dost dobre se tam vyjima ten fan, super by byl podsvicenej, ale jestli tam pak budes davat katody...:)

btw: proc sla mechanika pryc?

presne souhlasim hlavne s prvnima 2 radkama...

jinak mam neco takovyho casem taky v planu mozna by nebyl od veci navod (:lol: ) :) ne to bych chtel asi moc ale jinak fakt hezky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za kladné odpovědi. Jinak barva je vesměs normální černý sprej na auta, mechaniku tu jsem vydělal z důvodu chlazení. Protože ten červenej větrák zabírá dost místa, je teda přesunuta ven (což až tak nevadí).A návod? Jestli bude zájem tak určitě , ale mylím si že to není až tak složitá a náročná proměna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodne zajimavy...ja osobne bych vzal jeste nejakej spray a jeste na to neco dodelal,moc se mi jednobarevny kryty,auta atd. nelibej ale to je jen vec osobniho nazoru :cheesygrin: A co to je v tech prurezech za material? A presne jak pise DaveMax-je to lepsi nez plexi....Sem zvedav jestli budes dal pokracovat v tuneni :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za kladné odpovědi. Jinak barva je vesměs normální černý sprej na auta, mechaniku tu jsem vydělal z důvodu chlazení. Protože ten červenej větrák zabírá dost místa, je teda přesunuta ven (což až tak nevadí).A návod? Jestli bude zájem tak určitě , ale mylím si že to není až tak složitá a náročná proměna.

no to ne me by spis zajimalo jak si to vyresil s napajenim tech vetraku (externi zdroj) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Xko sice nemám ale moc pěkná práce ;), jak jsi vyříznul ty okýnka, že to máš tak přesné? - (jestli to tady už nepadlo) :)

.. jo a nezaškodilo by na to hodit ještě nějaké ozdobné prvky, nebo doplňky, třeba nějaké chromované lišty.. sice nevim jestli by se ti to líbilo ale jen tak mě to napadlo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

padlo tady docela dost dotazů, a proto se teda pokusím o nějakej krátkej návod . Do vrchní bočnice jsem vyříznul dva stejně velký otvory lupenkovou pilkou. Je to asi ta nejlepší věc kterou to udělat, jelikož je hodně přesná a měkkým plastem projde lehounce. Můžete použít i přímou brusku, ta ale výjde docela dost do peněženky. (lup. pilka =200, 10ks čepelek 100,-). Dále je každý otvor zakryt jemným pletivem (globus 100,- za 20 na 50). Je hodně jemný, ale pevný což je zde potřeba.Pletivo jsem připevnil speci. silikonem, který se dá koupit v každý drogerii (80,-. (vypadá jak hnědý hov.., a i tak smrdí). V zádní části xboxu jsem vyřezil mřížkovaný plast a zatím ještě neosadil dvěma 80 fany. Nápajení těchto dvou je sestavené z části intercooleru, který mě přišel dosti na ..jednu věc. Jinak na pasiv jsem přidělal další 80 fan (ten červenej co je na obrázku), napájen je z adaptéru, který mám ze staré analogové antény. Myslím si že toto větrání dosti pomůže a proto jsem dal přednost před mechanikou , ketrá je venku (ale i tak to nevypadá špatně), pak užpřišlo na řadu jen přestříkání , které je standartní černou barvou (car spraj=100,-). To jak zde někdo říkal o více barvách, tak nevím, já osobně zůstanu jen u jedné barvy a po čase ještě přidám modré diody a 40 fan na gpu pasiv. Tím bych tuning ukončil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové už jsem to tady psal, ale dobře, barva je normální sprej kterej koupite v drogérii, udělá tak tenkou vrstvu ,že písmena to nezakryje a bubliny to v žádném případě nedělá. poku d tedy ale umíte dělat sesprejem. Nutností je to nastříkat tak ze 30 cm.

thum_4925490473e04a66b.jpgthum_4925490473f1ed81a.jpgthum_4925490473fdbabc8.jpgthum_4925490474089e6d3.jpg

Jenom tu pásku musím ještě nějak vyřešit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sem trochu lital po netu a co tam dat todle podsviceni ?

http://www.playcentrum.cz/aurora-green-xbox-360-410101.htm

koukal sem i na konektor a docela chytre vyreseno :)

Tohle vypadá dobře, do toho bych i šel. Ale jestli to trochu nebude potlačovat chladící efekt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu