Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

problém s microSD


crabman

Otázka

Ahojte,

koupil jsem si DSTT kartu i s 2GB microSD kartou z dealexreme. Přišlo všechno v pořádku. Spolu s SD kartou přišla i SD čtečka.

Mám problém s tím, že když chci něco nahrát na microSD kartu, tak to jde strašně pomalu. Třeba 32MB romka se tam ukládá i 20 minut. Přitom u kámoše to šlo během 30 sekund. Nevím, kde může být chyba. Můžete mi poradit?

díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Ahojte,

koupil jsem si DSTT kartu i s 2GB microSD kartou z dealexreme. Přišlo všechno v pořádku. Spolu s SD kartou přišla i SD čtečka.

Mám problém s tím, že když chci něco nahrát na microSD kartu, tak to jde strašně pomalu. Třeba 32MB romka se tam ukládá i 20 minut. Přitom u kámoše to šlo během 30 sekund. Nevím, kde může být chyba. Můžete mi poradit?

díky.

Řešil bych to formátem. Když nepomůže, zkus nějakou jinou čtečku (třeba to hoď přes mp3 pokud jí máš na karty nebo přes mobil)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ahojte lidi, diky vsem za rady. Zkusim to a dam vedet.

Jen pro info. Pouzivam relativne novy notebook, takze bych tam mel mit ty lepsi veci. A nepouzivam USB, ale ctecku pametovych karet. Co je zajimave je to, ze mi to ze zacatku jelo celkem rychle, ale pak se to jaksi zpomalilo.

Takze prvni to zkusim zformatovat a vyzkousim. Budu informovat jak to dopadlo.

MicroSD kartu mam Kingston.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahojte lidi,

tak jsem zkousel vase rady.

Jen pro info :

1. Pred formatem karty jsem si ji prehraval nejake soubory do pocitace a rychlost byla asi 8000kb/s. Takze parada. Pa$k jsem zkusil neco nahrat z pocitace na kartu a rychlost byla pouze 40kb/s. Nechapu to.

2. Pak jsem zformatoval kartu a rychlost zapisu na kartu se zvysil na 1000kb/s. Takže je to lepsi nez dratem do oka. Ale jsem zvedav jak dlouho to vydrzi.

Mate s tim taky nejake zkusenosti? Podotykam ze pouzivam ctecku pametovych karet v notebooku.

diky za infa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu