Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Prince of Persia


Mike55

Recommended Posts

Co říkáte na tuhle hru? Já si myslím, že je to úplně BEST! Prince of persia mám hrozně rád a jak jsem viděl video ze hry a následně trailer, jsem rozhodnutý.

Trailer: ZAPNOUT BEDNIČKY! KRÁSNÁ HUDBA!

Screeny:

http://games.tiscali.cz//images/princeofpersiaprodigy/blg5.jpg

http://xzone.cz/import/images/princeofpersiaprodigy/blg8x.jpg

http://xzone.cz/import/images/princeofpersiaprodigy/blg4x.jpg

http://xzone.cz/import/images/princeofpersiaprodigy/blg5x.jpg

Já si myslím, že to bude zase pecka, jako každé Prince of Persia..a poprvé na next-gen konzole..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

no já to hraju na xku jo ale nepříjde mi to vůbec jako prince of persia ale spíš jako nějaká nová hra od Ubisoft montreal. Není to nejhorší ta grafika je taková zajímavá, souboje taky, ale po chvíly hroznej stereotyp pořád ta samá písnička dojít na určitý místo tam zabít bose vlíst do kruho tam namačkat Y potom vyroste tráva seberete světýlka a jdete dál do jinýho města a zase to samí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vzdy jsem byl fanda prince, obzvlaste prvni zlomovy titul The sands of time - me doslova ucaroval.

Novy prince? Na zacatku jsem se trohu ztratil v mape, ale po nejake dobe jsem pocopil co mam delat a kam mam jit. Grafika je sice kreslena, ale neskutecne zakimava!

Perfektni hudba...No me se to libi moc, ale toho stereotypu se take trosku bojim...

Jsou ve hre vubec klasicke princovske puzzly?

Jinak doporucuji urcite vsem!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já to hraju na xku jo ale nepříjde mi to vůbec jako prince of persia ale spíš jako nějaká nová hra od Ubisoft montreal. Není to nejhorší ta grafika je taková zajímavá, souboje taky, ale po chvíly hroznej stereotyp pořád ta samá písnička dojít na určitý místo tam zabít bose vlíst do kruho tam namačkat Y potom vyroste tráva seberete světýlka a jdete dál do jinýho města a zase to samí

Si vsimam, ze ten Ubisoft Montreal se trochu ve stereotypu vyziva :) Assasins Creed, taky stejna sablona vrazd. Far Cry 2 (ted hraji, skvela hra, ale...) neustale cestovani divocinou. PoP sem jeste nemel cest, ale jak popisujes. Uz je jasne, jaka bude nejvetsi slabina jakekoliv pristi hry od tohoto studia. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak odhadem jsem asi v polovine a musim konstatovat, ze mam na hru 2 velke nazory!

1.Super grafika, hudba, vse!

2.Uz to asi neni ono.

Je to krasne, chvilema ani neeviduji, ze je to kreslene, jsou zde zajimave scenerie a lokace, ale doposud malo puzzelu:(

Ted mam druhy power-zluty a hodne mi vadi jakesi to "litani" - boli me z toho akorat hlava a kazi to dojem z pekne hry!

Ze vseho nejvice se mi asi vzdy libil a bude libit titul The sands of time. kdyz si vzpomenu na ty lokace jako treba vodni lazne nebo jeskyne...byla to opravdu pohadka. Dalsi dva dily uz se mi tak nelibily z duvodu velike odlisnosti.

Nevite nekdo nahodou, jestli trilogie prince of persia-xbox je kompaktibilni na xbox360?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

dohral sem to, ted to hraju znova kvuli zbylejm trofejim,

me osobne se to libi strasne moc, ale miloval sem aji predchozi dva dily

tim myslim Sands of Time a Two Thrones protoze Warrior nebyl nic moc

naprosto nadherna kreslena grafika, vyborna animace postav, dobrej pribeh, vybornej design levelu a sqele hopsani a lezeni kvuli kterym mam tuto serii nejraci (kam se hrabe Tomb Raider

hra se da dohrat za 12 hodin (je za to i trofej) se sbiranim vsech svetilek, lezenim na tajna mista a plnenim dalsich trofeji vam to minimalne 15 hodin zabere

za sebe muzu teda rozhodne doporucit a pokud vyjde pridavek na PSN jak se ted povida tak urcite kupuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen se chci zeptat... Jak casove narocne je nalezeni vsech tech bilych kouli bez pouziti navodu? Prince jsem zrovna rozehral, ale jen bych rad vedel jestli se patlat s hledanim a sbiranim, nebo je to skoro nemozne (jako napr. veci v GTA), a tudiz se na ne muzu rovnou vykaslat a sbirat jen ten nutny pocet?

EDIT: Odpoved: Nasbirat vse mozne je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu